web analytics

Kadetinje 1.liga Zahod – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Calcit Volley 16 8 0 16 1 16,000 412 251 1,641
2 Vital Ljubljana I 14 7 1 15 2 7,500 417 286 1,458
3 ŽOK Šentvid I 12 6 2 13 7 1,857 403 378 1,066
4 Ankaran 8 4 4 9 10 0,900 385 404 0,953
5 DOORS Bled 6 3 5 7 11 0,636 340 381 0,892
6 ŽOK Triglav Kranj I 4 2 6 7 13 0,538 362 378 0,958
7 TPV Volley NM 4 2 6 4 12 0,333 315 384 0,820
8 Okna Nagode Logatec   0 8 1 16 0,063 239 411 0,582

Kadetinje 1.liga Zahod – 4.krog

DOORS Bled Šentvid 2:0 25:13, 25:17
Šentvid ŽOK Triglav Kranj I 2:1 25:17, 14:25, 15:10
ŽOK Triglav Kranj I  Vital 0:2 19:25, 10:25
Vital  DOORS Bled 2:0 25:23, 25:21

 

Doors Bled : Šetnvid

Vital :  Doors Bled

Kadetinje 1.liga Zahod – 3.krog

Ankaran DOORS Bled 1:2 22:25, 25:19, 07:15
DOORS Bled Vital Ljubljana I 0:2 13:25, 16:25

 

Kadetinje 1.liga Zahod – 2.krog

ŽOK Triglav Kranj I DOORS Bled 2:1 18:25, 25:21, 15:9
DOORS Bled TPV Volley NM 2:0  280:26, 25:10

 

Kadetinje 1.liga Zahod – 1.krog

Calcit Doors Bled 2:0 25:20,25:14
Šentvid  Doors Bled 2:0 25:8, 25:11

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo – vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 10 5 1 11 3 3,667 314 250 1,256
2 TPV Volley NM 8 4 2 9 7 1,286 316 307 1,029
3 Zirovnica   0 6 2 12 0,167 254 327 0,777

 

Čestitamo za uvrstitev v A ligo Kadetinj !!

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 3. krog

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:15, 25:23
Žirovnica TPV Volley NM 0:2 15:25, 22:25
 TPV Volley NM DOORS Bled 0:2 12:25, 19:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:0
Žirovnica TPV Volley NM 0:2
 TPV Volley NM DOORS Bled 0:2 12:25, 19:25

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 2. krog

TPV Volley NM DOORS Bled 1:2 (18:25, 25:22, 04:15)
DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:23, 25:15)
Žirovnica TPV Volley NM 1:2 (25:20, 17:25, 09:15)

 

Ekipa Kadetinj 2019/2020

Trenerka: Jovana JanjićKadetinje 2019-2020Kadetinje 2019-2020

Manca Krašovec
Zala Jemec
Klavdija Sodja
Taja Fister
Lara Ulčar
Ela Černe
Iva Klinar
Janja Bogataj
Liza Zalokar
Vita Pintar
Bela Mohorič
Anja Poljanec
Neja Hanžić
Nuša Jan
Maja Humerca Šolar
Lara Pristavec
Tinkara Žlindra (2006)
Urša Mojca Begeš

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 1. krog

Žirovnica DOORS Bled 0:2 (18:25, 18:25)
DOORS Bled TPV Volley NM 1:2 (25:21, 15:25, 12:15)
TPV Volley NM Žirovnica 2:1 (25:17, 27:29, 15:09)