web analytics

1. krog – kadetinje / skupina »J«

Domači Gostje Rezultat
Calcit Volley II DOORS Bled 1:2 (25:16, 19:25, 11:15)
Lubnik I Vital Ljubljana II 2:0 (25:21, 25:9)
DOORS Bled Lubnik I 0:2 (10:25, 14:25)
Calcit Volley II Vital Ljubljana II 0:2 (11:25, 13:25)
DOORS Bled Vital Ljubljana II 0:2 (20:25, 11:25)

Kadetinje / kvalifikacije za 2. ligo – skupina »C« – 1. krog

DOORS Bled Calcit Volley II 0:2  (25:27, 23:25)
Calcit Volley II Vital Ljubljana III 2:1  (25:22, 25:27, 15:10)
Vital Ljubljana III DOORS Bled 1:2  (25:16, 17:25, 11:15)

Kadetinje 1.liga Zahod – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Calcit Volley 16 8 0 16 1 16,000 412 251 1,641
2 Vital Ljubljana I 14 7 1 15 2 7,500 417 286 1,458
3 ŽOK Šentvid I 12 6 2 13 7 1,857 403 378 1,066
4 Ankaran 8 4 4 9 10 0,900 385 404 0,953
5 DOORS Bled 6 3 5 7 11 0,636 340 381 0,892
6 ŽOK Triglav Kranj I 4 2 6 7 13 0,538 362 378 0,958
7 TPV Volley NM 4 2 6 4 12 0,333 315 384 0,820
8 Okna Nagode Logatec   0 8 1 16 0,063 239 411 0,582

Kadetinje 1.liga Zahod – 4.krog

DOORS Bled Šentvid 2:0 25:13, 25:17
Šentvid ŽOK Triglav Kranj I 2:1 25:17, 14:25, 15:10
ŽOK Triglav Kranj I  Vital 0:2 19:25, 10:25
Vital  DOORS Bled 2:0 25:23, 25:21

 

Doors Bled : Šetnvid

Vital :  Doors Bled

Kadetinje 1.liga Zahod – 3.krog

Ankaran DOORS Bled 1:2 22:25, 25:19, 07:15
DOORS Bled Vital Ljubljana I 0:2 13:25, 16:25

 

Kadetinje 1.liga Zahod – 2.krog

ŽOK Triglav Kranj I DOORS Bled 2:1 18:25, 25:21, 15:9
DOORS Bled TPV Volley NM 2:0  280:26, 25:10

 

Kadetinje 1.liga Zahod – 1.krog

Calcit Doors Bled 2:0 25:20,25:14
Šentvid  Doors Bled 2:0 25:8, 25:11

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo – vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 10 5 1 11 3 3,667 314 250 1,256
2 TPV Volley NM 8 4 2 9 7 1,286 316 307 1,029
3 Zirovnica   0 6 2 12 0,167 254 327 0,777

 

Čestitamo za uvrstitev v A ligo Kadetinj !!

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 3. krog

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:15, 25:23
Žirovnica TPV Volley NM 0:2 15:25, 22:25
 TPV Volley NM DOORS Bled 0:2 12:25, 19:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:0
Žirovnica TPV Volley NM 0:2
 TPV Volley NM DOORS Bled 0:2 12:25, 19:25

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 2. krog

TPV Volley NM DOORS Bled 1:2 (18:25, 25:22, 04:15)
DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:23, 25:15)
Žirovnica TPV Volley NM 1:2 (25:20, 17:25, 09:15)