Kadetinje skupina J – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 8 4 0 8 0 max 200 89 2,247
2 Triglav Kranj 4 2 0 4 0 max 100 51 1,961
3 Mladi Jesenice 4 2 2 4 4 1,000 161 175 0,920
4 ŽOK Triglav Kranj II   0 2 0 4 0,000 56 100 0,560
5 ŽOK Škofja Loka II   0 4 0 8 0,000 98 200 0,490

 

Kadetinje skupine J – 3.krog

Mladi Jesenice ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:18, 25:19)
ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (11:25, 07:25)
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:07)
ŽOK Triglav Kranj II Mladi Jesenice 0:2 (17:25, 21:25)

Utrinki s turnirja

ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (11:25, 07:25)

 

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:07)

Kadetinje skupine J – 2.krog

ŽOK Škofja Loka II Triglav Kranj 0:2 (04:25, 17:25)
Triglav Kranj Mladi Jesenice 2:0 (25:16, 25:14)
Mladi Jesenice DOORS Bled 0:2 (14:25, 17:25)
ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (12:25, 10:25)

Utrinki s turnirja

Mladi Jesenice DOORS Bled 0:2 (14:25, 17:25)

 

ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (12:25, 10:25)

 

Ekipa Doors Bled – kadetinje

  1. Jarkovič  Inja,
  2. Kovačevič  Nika,
  3. Urbanc  Nina,
  4. Klinar  Zala,
  5. Klinar  Iva,
  6. Humerca Šolar  Maja,
  7. Krašovec  Manca,
  8. Ramić  Isa,
  9. Ulčar  Lara,
  10. Jemec  Zala,
  11. Zalokar  Liza,
  12. Pintar  Vita,
  13. Pristavec  Lara,
  14. Mohorič  Bela,
  15. Poljanec  Anja,
  16. Poljanec  Urša,
  17. Jakopič  Julija,
  18. Ažman  Ajda.

 Trener Bojana KECOJEVIĆ

Kadetinje državne prvakinje

Kadetska ekipa si je zalsuženo priigrala naslov državnih prvakinj v letošnji sezoni. Čestitke puncam in trenerki Bojani Kecojević!

ŽOK Triglav Kranj I : Braslovče 2:1 (19:25, 25:18, 15:10)
Vital Ljubljana I : Zgornja Gorenjska 0:2 (28:30, 18:25)
       
za 1. mesto

ŽOK Triglav Kranj I

 

: Zgornja Gorenjska

 

0:3

 

(21:25, 17:25, 19:25)

za 3. mesto

Vital Ljubljana I

 

: Braslovče

 

2:0

 

(17:25, 18:25)

 

Članek s turnirhja na spletnih straneh OZS.

Utrinki s turnirja

Vital Ljubljana I : Zgornja Gorenjska 0:2

 

 

za 1. mesto

ŽOK Triglav Kranj I

 

: Zgornja Gorenjska

 

0:3

 

Kadetinje – polfinalni turnir Kranj

Kadetinje Zgornje Gorenjske

 

ŽOK Triglav Kranj I : SIP Šempeter 2:0 (25:22, 27:25) 
Zgornja Gorenjska : Nova KBM Branik II 2:0  (25:15, 25:16)
ŽOK Triglav Kranj I : Zgornja Gorenjska 2:0 (27:25, 25:14)
SIP Šempeter : Nova KBM Branik II 2:0  (25:17, 25:22)
Zgornja Gorenjska : SIP Šempeter 2:1 (14:25, 25:19, 15:12)

Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi ŽOK Triglav Kranj in naša ekipa Zgornja Gorenjska.

Celoten članek na odbojka.si

 

Zgornja Gorenjska : Nova KBM Branik II 2:0

 

ŽOK Triglav Kranj I : Zgornja Gorenjska 2:0

 

Zgornja Gorenjska : SIP Šempeter 2:1

Kadetinje ´A´ liga – zahod ´B´ – vrstni red

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Zgornja Gorenjska 20 10 0 20 2 10,000 529 387 1,367
2 Olimp Ljubljana 14 7 3 15 7 2,143 482 396 1,217
3 ŽOK Škofja Loka I 10 5 5 11 12 0,917 458 481 0,952
4 Triglav Kranj 6 3 7 9 16 0,563 485 533 0,910
5 Krim PIRNAR doors 6 3 7 8 15 0,533 430 499 0,862
6 ATK Grosuplje 4 2 8 6 17 0,353 422 510 0,827

Na polfinalne turnirje med najboljših 8 v Sloveniji se uvrstita prvi dve ekipi.

Polfinalna tuirnirja se bosta igrala 13.5.2018.

Lokaciji turnirjev še nista objavljeni, navijače vabimo na srečanja in podporo naši ekipi.

6. krog Kadetinje – ´A´ LIGA – zahod ´B´ – Kranj

Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 1:2 (20:25, 28:26, 07:15)
Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:21, 25:13)
Krim PIRNAR doors : Triglav Kranj 1:2 (25:22, 21:25, 12:15)

 

Utrinki s turnirja:

Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 1:2

 

Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0

5. krog Kadetinje – ´A´ LIGA – zahod ´B´ – Bled

Zgornja Gorenjska : Olimp 2:0 (25:15, 25:19)
Olimp : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:15, 25:18)
Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:19, 25:09)

 

Zgornja Gorenjska : Olimp 2:0 (25:15, 25:22)

 

Olimp : Krim PIRNAR doors 2:0 ()

 

Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0 ()

4. krog Kadetinje – ´A´ LIGA – zahod ´B´ – Grosuplje

ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors 2:1 (26:28, 25:22, 15:10)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:18, 25:12)
ŽOK Škofja Loka I : Zgornja Gorenjska 0:2 (13:25, 22:25)
Zgornja Gorenjska : ATK Grosuplje 2:0 (25:13, 25:15)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krim PIRNAR doors : ŽOK Škofja Loka I 2:0

 

ŽOK Škofja Loka I : Zgornja Gorenjska 0:2

 

Zgornja Gorenjska : ATK Grosuplje 2:0