Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo – vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 10 5 1 11 3 3,667 314 250 1,256
2 TPV Volley NM 8 4 2 9 7 1,286 316 307 1,029
3 Zirovnica   0 6 2 12 0,167 254 327 0,777

 

Čestitamo za uvrstitev v A ligo Kadetinj !!

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 3. krog

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:15, 25:23
Žirovnica TPV Volley NM 0:2 15:25, 22:25
 TPV Volley NM DOORS Bled 0:2 12:25, 19:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:0
Žirovnica TPV Volley NM 0:2
 TPV Volley NM DOORS Bled 0:2 12:25, 19:25

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 2. krog

TPV Volley NM DOORS Bled 1:2 (18:25, 25:22, 04:15)
DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:23, 25:15)
Žirovnica TPV Volley NM 1:2 (25:20, 17:25, 09:15)

 

Ekipa Kadetinj 2019/2020

Trenerka: Jovana JanjićKadetinje 2019-2020Kadetinje 2019-2020

Manca Krašovec
Zala Jemec
Klavdija Sodja
Taja Fister
Lara Ulčar
Ela Černe
Iva Klinar
Janja Bogataj
Liza Zalokar
Vita Pintar
Bela Mohorič
Anja Poljanec
Neja Hanžić
Nuša Jan
Maja Humerca Šolar
Lara Pristavec
Tinkara Žlindra (2006)
Urša Mojca Begeš

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 1. krog

Žirovnica DOORS Bled 0:2 (18:25, 18:25)
DOORS Bled TPV Volley NM 1:2 (25:21, 15:25, 12:15)
TPV Volley NM Žirovnica 2:1 (25:17, 27:29, 15:09)

Kadetinje za 9.mesto

Vital Ljubljana DOORS Bled 2:0 25:18, 25:16
Formula Formis I Prevalje 2:0 27:25, 25:17
Vital Ljubljana Formula Formis I 2:1 22:25, 25:21, 15:09
DOORS Bled Prevalje 2:0 25:23, 25:20
Formula Formis I DOORS Bled 1:2 25:15, 14:25, 10:15

 

Vital Ljubljana DOORS Bled 2:0 25:18, 25:16
DOORS Bled Prevalje 2:0 25:23, 25:20
Formula Formis I DOORS Bled 1:2 25:15, 14:25, 10:15

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Triglav Kranj 12 6 0 12 0 max 300 168 1,786
2 Triglav Kranj 10 5 1 10 3 3,333 293 234 1,252
3 ŽOK Škofja Loka I 8 4 4 9 9 1,000 348 387 0,899
4 DOORS Bled 6 3 3 7 7 1,000 286 267 1,071
5 ATK Grosuplje 4 2 4 4 10 0,400 250 323 0,774
6 Žirovnica   0 8 3 16 0,188 324 422 0,768

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ -4.krog

ŽOK Škofja Loka I Triglav Kranj 1:2 14:25, 25:22, 03:15
Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:16, 25:23
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 1:2 24:26, 25:13, 10:15

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ – 2.krog

Žirovnica ŽOK Triglav Kranj 0:2 18:25, 09:25
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:0 25:18, 25:17
ŽOK Škofja Loka I Žirovnica 2:0 25:20, 25:16
ŽOK Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:15, 25:13

 

Žirovnica ŽOK Triglav Kranj 0:2 18:25, 09:25
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:0 25:18, 25:17
ŽOK Škofja Loka I Žirovnica 2:0 25:20, 25:16
ŽOK Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:15, 25:13

A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ 1.krog

DOORS Bled : Žirovnica 2:1 25:19, 20:25, 15:09
Žirovnica : ATK Grosuplje 1:2 25:23, 23:25, 16:18
DOORS Bled : ATK Grosuplje 2:0 14:25, 11:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:1 25:19, 20:25, 15:09
Žirovnica ATK Grosuplje 1:2 25:23, 23:25, 16:18
DOORS Bled : ATK Grosuplje 2:0 14:25, 11:25