web analytics

TURNIR KADETINJ 26.3.2023 ŽIROVNICA

Preteklo nedeljo se je odvijal kadetski turnir v Žirovnici.

Naša ekipa Prochrom Radovljica se je v prvi tekmi pomerila z ekipo iz OD Krim III. Naša dekleta so prikazala borbeno igro skozi celotno tekmo. V zaključku prvega seta so z nekaj smole izgubile na razliko. Tekma se je sicer končala z 2:0 v prid nasprotnicam. Na tej tekmi se je pokazal napredek celotne ekipe in posameznih igralk.

Druga tekma je sledila proti Kostak Elmontu. Nasprotnice so pokazale, zakaj si delijo enako število točk s prvimi na lestvici. Naša ekipa je začela z nekaj treme, tempo igre so narekovale nasprotnice. Imele so močan napad in dobro obrambo, naša ekipa ni našla načina, kako bi zaustavila nasprotnice. Naše so morale priznati premoč z rezultatom z 2:0.

Aleš Kegljevič