web analytics

2DOL Volleyball Ljubljana : Bled

VOLLEYBALLjubljana Bled 0:3  (17:25, 20:25, 12:25)

 

Pokal Lubnik : Bled

Lubnik Bled 3 : 1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:21)

 

Kadetinje / kvalifikacije za 2. ligo – skupina »C« – 1. krog

DOORS Bled Calcit Volley II 0:2  (25:27, 23:25) Calcit Volley II Vital Ljubljana III 2:1  (25:22, 25:27, 15:10) Vital Ljubljana III DOORS Bled 1:2  (25:16, 17:25, 11:15) . . . → Preberi več: Kadetinje / kvalifikacije za 2. ligo – skupina »C« – 1. krog

2 DOL Bled : Olimp Ljubljana

Bled Olimp Ljubljana 0:3 (20:25, 17:25, 17:25)

Pokal OD Krim III : Bled

OD Krim III Bled 0 : 3 (18:25, 16:25, 27:29)

 

Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 2.krog

Luka Koper DOORS Bled 2:0  (25:15, 25:14) OD Krim I Ankaran 2:0  (25:13, 25:19) Luka Koper OD Krim I 1:2  (10:25, 25:20, 10:15) DOORS Bled Ankaran 2:0  (25:11, 25:21) Luka Koper DOORS Bled 0:2  (20:25, 30:32)

V 1. ligo maldink sta se uvrstili ekipi OD Krim I in DOORS Bled.

Luka Koper : Doors . . . → Preberi več: Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 2.krog

​ Starejše deklice – 2. krog – kvalifikacije za 1. ligo – skupina »H«

OD Krim I ATK Grosuplje 0:2 (17:25, 11:25) ATK Grosuplje DOORS Bled 2:0  (25:17, 25:8) DOORS Bled OD Krim I 0:2  (13:25, 16:25) . . . → Preberi več: ​ Starejše deklice – 2. krog – kvalifikacije za 1. ligo – skupina »H«

Starejše deklice 2. krog / kvalifikacije za 2. ligo – skupina »D«

GEN-I Volley II Neptun Kanal 0:2  (20:25, 14:25) Neptun Kanal Prochrom Comp Bled 0:2  (24:26, 16:25) Prochrom Comp Bled GEN-I Volley II 2:0  (25:20, 25:5) . . . → Preberi več: Starejše deklice 2. krog / kvalifikacije za 2. ligo – skupina »D«

Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 1.krog

Okna Nagode Logatec OD Krim I 0:2 (18:25, 27:29) DOORS Bled Triglav Kranj 2:0 (25:16, 25:23) OD Krim I DOORS Bled 2:0 (25:15, 25:23) Okna Nagode Logatec Triglav Kranj 2:0 (25:11, 25:11) DOORS Bled Okna Nagode Logatec 2:1 (25:20, 22:25, 15:11)

 

Doors Bled : Triglav Kranj

12► OD Krim I : Doors Bled

Doors Bled . . . → Preberi več: Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 1.krog

​ Starejše deklice – 1. krog – kvalifikacije za 1.ligo – skupina »H«

OD Krim I ATK Grosuplje 0:2 (17:25, 11:25) ATK Grosuplje DOORS Bled 2:0 (25:17, 25:8) DOORS Bled OD Krim I 0:2 (13:25, 16:25)