web analytics

Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 1.krog

Okna Nagode Logatec OD Krim I 0:2 (18:25, 27:29)
DOORS Bled Triglav Kranj 2:0 (25:16, 25:23)
OD Krim I DOORS Bled 2:0 (25:15, 25:23)
Okna Nagode Logatec Triglav Kranj 2:0 (25:11, 25:11)
DOORS Bled Okna Nagode Logatec 2:1 (25:20, 22:25, 15:11)

 

Doors Bled : Triglav Kranj

OD Krim I : Doors Bled

Doors Bled : Okna Nagode Logatec

 

Kadetinje 1.liga Zahod – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Calcit Volley 16 8 0 16 1 16,000 412 251 1,641
2 Vital Ljubljana I 14 7 1 15 2 7,500 417 286 1,458
3 ŽOK Šentvid I 12 6 2 13 7 1,857 403 378 1,066
4 Ankaran 8 4 4 9 10 0,900 385 404 0,953
5 DOORS Bled 6 3 5 7 11 0,636 340 381 0,892
6 ŽOK Triglav Kranj I 4 2 6 7 13 0,538 362 378 0,958
7 TPV Volley NM 4 2 6 4 12 0,333 315 384 0,820
8 Okna Nagode Logatec   0 8 1 16 0,063 239 411 0,582

Kadetinje 1.liga Zahod – 4.krog

DOORS Bled Šentvid 2:0 25:13, 25:17
Šentvid ŽOK Triglav Kranj I 2:1 25:17, 14:25, 15:10
ŽOK Triglav Kranj I  Vital 0:2 19:25, 10:25
Vital  DOORS Bled 2:0 25:23, 25:21

 

Doors Bled : Šetnvid

Vital :  Doors Bled

3DOL ženske Zahod – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Ankaran II 46 16 0 48 6 8,000 1282 874 1,467
2 Bled 45 15 1 46 4 11,500 1223 807 1,515
3 ŽOK Triglav Kranj II 38 12 4 42 12 3,500 1251 876 1,428
4 Mladi Jesenice 28 9 7 31 24 1,292 1186 1093 1,085
5 Luka Koper II 27 9 8 30 28 1,071 1220 1202 1,015
6 Kostak Elmont 21 7 9 24 29 0,828 1043 1112 0,938
7 OD Krim III 20 7 10 24 37 0,649 1202 1332 0,902
8 Triglav Kranj II 17 6 11 22 40 0,550 1174 1379 0,851
9 TPV Volley NM II 16 5 11 22 38 0,579 1202 1348 0,892
10 GEN-I Volley II 8 3 13 12 41 0,293 925 1217 0,760
11 Okna Nagode Logatec 4 1 16 7 49 0,143 879 1347 0,653

3DOL Bled : Luka Koper II

Bled Luka Koper II 3:0 25:17, 25:14, 25:17

 

Mala skipina H – 4.krog

DOORS Bled Prochrom Comp Bled 2:1 25:14, 15:25, 25:18
Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2 14:25, 08:25
ŽOK Triglav Kranj II DOORS Bled 1:2 15:25, 25:11, 20:25

Kadetinje 1.liga Zahod – 3.krog

Ankaran DOORS Bled 1:2 22:25, 25:19, 07:15
DOORS Bled Vital Ljubljana I 0:2 13:25, 16:25

 

3DOL Triglav Kranj II : Bled

Triglav Kranj II Bled 0:3 18:25, 21:25, 20:25

Deklice 2. liga skupina D – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Calcit Volley 10 5 1 11 2 5,500 296 203 1,458
2 DOORS Bled 10 5 1 11 3 3,667 316 203 1,557
3 Triglav Kranj 10 5 1 11 4 2,750 330 249 1,325
4 POK Krško I 6 3 3 7 7 1,000 278 290 0,959
5 TPV Volley NM 6 3 3 8 9 0,889 317 330 0,961
6 Mladi Jesenice 4 2 4 5 8 0,625 210 268 0,784
7 VOLLEYBALLjubljana 2 2 1 5 3 11 0,273 252 312 0,808
8 Žirovnica   0 6 0 12 0,000 156 300 0,520

Deklice 2. liga skupina D – 3. krog

Mladi Jesenice Bled 0:2  
OK Triglav Kranj Bled 1:2