web analytics

Mala ZA MESTA – 1. krog – skupina B

ŽOK Triglav Kranj II Prochrom Comp Bled 1:2 (25:17, 17:25, 19:25)
VOLLEYBALLjubljana 2 Prochrom Comp Bled 0:2 (6:25, 23:25)

Mala 2. krog – skupina 2H

Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Vital Ljubljana I 6 3 0 6 1 6,000 172 120 1,433
2 Lubnik I 5 2 1 5 2 2,500 169 123 1,374
3 DOORS Bled 2 1 2 2 5 0,400 100 165 0,606
4 Calcit Volley 1 0 3 1 6 0,167 123 156 0,788

 

Vital Ljubljana I DOORS Bled 2:0 (25:12, 25:13)
Lubnik I DOORS Bled 2:0 (25:10, 25:9)
DOORS Bled Calcit Volley 2:1(25:18, 6:25, 25:22)

 

1. krog – kadetinje / skupina »J«

Domači Gostje Rezultat
Calcit Volley II DOORS Bled 1:2 (25:16, 19:25, 11:15)
Lubnik I Vital Ljubljana II 2:0 (25:21, 25:9)
DOORS Bled Lubnik I 0:2 (10:25, 14:25)
Calcit Volley II Vital Ljubljana II 0:2 (11:25, 13:25)
DOORS Bled Vital Ljubljana II 0:2 (20:25, 11:25)

2 DOL Zahod – trenutni vrstni red

Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Vital Ljubljana 30 10 0 30 1 30,000 774 512 1,512
2 ŽOK Šentvid 23 8 2 24 9 2,667 768 605 1,269
3 Aquawatt Žirovnica 22 7 3 24 11 2,182 803 644 1,247
4 TPV Volley NM 22 7 3 25 12 2,083 816 690 1,183
5 Olimp Ljubljana 17 6 4 20 16 1,250 786 707 1,112
6 Triglav Kranj 15 5 5 17 17 1,000 777 737 1,054
7 Lubnik 12 4 6 13 20 0,650 393 749 0,525
8 OD Krim II 9 3 7 14 23 0,609 752 808 0,931
9 Bled 8 3 7 10 24 0,417 703 726 0,968
10 Piran 7 2 8 10 25 0,400 658 797 0,826
11 VOLLEYBALLjubljana 0 0 10 1 30 0,033 526 781 0,673

Mala ProchromComp 1. krog

  Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Vital Ljubljana I 4 2 0 4 0 max 100 45 2,222
2 Calcit Volley 2 1 1 2 2 1,000 72 66 1,091
3 Prochrom Comp Bled 0 0 2 0 4 0,000 39 100 0,390

 

Domači Gostje Lokacija/Rezultat
Calcit Volley Vital Ljubljana I 0:2 (16:25, 6:25)
Vital Ljubljana I Prochrom Comp Bled 2:0 (25:10, 25:13)
Prochrom Comp Bled Calcit Volley 0:2 (13:25, 3:25)

Mala Doors Bled 1. krog

  Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Lubnik I 4 2 0 4 0 max 100 49 2,041
2 DOORS Bled 2 1 1 2 3 0,667 101 101 1,000
3 OD Krim II 1 0 2 1 4 0,250 71 122 0,582

 

Domači Gostje Lokacija/Rezultat
DOORS Bled Lubnik I 0:2 (22:25, 7:25)
Lubnik I OD Krim II 2:0 (25:12, 25:8)
OD Krim II DOORS Bled 1:2 (12:25, 25:22, 14:25)

2DOL ŽOK Šentvid : Bled

ŽOK Šentvid Bled 3:0 (25:17, 26:24, 25:22)

2DOL Bled : TPV Volley NM

Bled : TPV Volley NM 3:2 (24:26, 21:25, 25:18, 25:14, 15:11)

Mladinke 1.liga zahod – končni vrstni red

Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 GEN-I Volley 14 7 0 14 1 14,000 363 230 1,578
2 Vital Ljubljana I 12 6 1 12 3 4,000 349 288 1,212
3 ŽOK Triglav Kranj I 8 4 3 9 6 1,500 331 308 1,075
4 Calcit Volley 8 4 3 8 7 1,143 325 296 1,098
5 OD Krim I 6 3 4 7 8 0,875 321 324 0,991
6 ŽOK Šentvid I 4 2 5 4 10 0,400 256 329 0,778
7 Olimp Ljubljana 2 1 6 3 12 0,250 269 348 0,773
8 DOORS Bled 2 1 6 2 12 0,167 248 339 0,732

Mladinke 1. liga – Calcit : Doors Bled

Calcit Volley : DOORS Bled 2:0 (25:11, 25:21)