Začetek sezone 2019-2020

Po napornih počitnicah v ponedeljek, 19. avgusta, začenjamo z novo vadbeno sezono. Prvo srečanje in trening z novo trenerko Jovano “Janjo” Janjić bo v dvorani OŠ Bled ob 9. uri dopoldne.
V sredo je že prva prijateljska tekma in druženje z ekipo deklet iz Anglije. Zato v ponedeljek nikar ne zamudite.

OK Bled Samo Zupan

REDNI LETNI ZBOR

 

 

 

VABILO

 

Vse člane, prijatelje, sponzorje in donatorje vabimo na

REDNI LETNI ZBOR
društva,

ki bo v ČETRTEK, 27.6.2019, ob 18:00 uri
v sejni sobi Športne Dvorane Bled

(vhod nasproti Pizzerie Briksen)

Dnevni red:

1. Otvoritev in izvolitev organov zbora
2. Poročilo o delu kluba v letu 2018 (organi kluba, poslovno/finančno poročilo) in sprejem poročil.
3. Plani za prihajajočo sezono.
4. Razno

S športnimi pozdravi!

Samo Zupan l.r.
predsednik OK Bled

Kadetinje državne prvakinje

Kadetska ekipa si je zalsuženo priigrala naslov državnih prvakinj v letošnji sezoni. Čestitke puncam in trenerki Bojani Kecojević!

ŽOK Triglav Kranj I : Braslovče 2:1 (19:25, 25:18, 15:10)
Vital Ljubljana I : Zgornja Gorenjska 0:2 (28:30, 18:25)
       
za 1. mesto

ŽOK Triglav Kranj I

 

: Zgornja Gorenjska

 

0:3

 

(21:25, 17:25, 19:25)

za 3. mesto

Vital Ljubljana I

 

: Braslovče

 

2:0

 

(17:25, 18:25)

 

Članek s turnirhja na spletnih straneh OZS.

Utrinki s turnirja

Vital Ljubljana I : Zgornja Gorenjska 0:2

 

 

za 1. mesto

ŽOK Triglav Kranj I

 

: Zgornja Gorenjska

 

0:3

 

Kadetinje – polfinalni turnir Kranj

Kadetinje Zgornje Gorenjske

 

ŽOK Triglav Kranj I : SIP Šempeter 2:0 (25:22, 27:25) 
Zgornja Gorenjska : Nova KBM Branik II 2:0  (25:15, 25:16)
ŽOK Triglav Kranj I : Zgornja Gorenjska 2:0 (27:25, 25:14)
SIP Šempeter : Nova KBM Branik II 2:0  (25:17, 25:22)
Zgornja Gorenjska : SIP Šempeter 2:1 (14:25, 25:19, 15:12)

Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi ŽOK Triglav Kranj in naša ekipa Zgornja Gorenjska.

Celoten članek na odbojka.si

 

Zgornja Gorenjska : Nova KBM Branik II 2:0

 

ŽOK Triglav Kranj I : Zgornja Gorenjska 2:0

 

Zgornja Gorenjska : SIP Šempeter 2:1

Kadetinje ´A´ liga – zahod ´B´ – vrstni red

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Zgornja Gorenjska 20 10 0 20 2 10,000 529 387 1,367
2 Olimp Ljubljana 14 7 3 15 7 2,143 482 396 1,217
3 ŽOK Škofja Loka I 10 5 5 11 12 0,917 458 481 0,952
4 Triglav Kranj 6 3 7 9 16 0,563 485 533 0,910
5 Krim PIRNAR doors 6 3 7 8 15 0,533 430 499 0,862
6 ATK Grosuplje 4 2 8 6 17 0,353 422 510 0,827

Na polfinalne turnirje med najboljših 8 v Sloveniji se uvrstita prvi dve ekipi.

Polfinalna tuirnirja se bosta igrala 13.5.2018.

Lokaciji turnirjev še nista objavljeni, navijače vabimo na srečanja in podporo naši ekipi.

3.DOL – sezona 2017/2018

Ekipa OK Bled je nastopala pod imenom Bled-Jesenice in zasedla 5. mesto v skupni razvrstitvi.

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Olimp Ljubljana 48 16 0 48 5 9,600 1317 946 1,392
2 Neptun Kanal 40 13 3 42 15 2,800 1340 1116 1,201
3 Triglav Kranj 25 8 8 32 33 0,970 1369 1380 0,992
4 Logatec 24 8 8 28 27 1,037 1167 1193 0,978
5 Bled-Jesenice 23 8 8 28 30 0,933 1234 1251 0,986
6 ŽOK Triglav Kranj II 20 7 9 30 34 0,882 1351 1391 0,971
7 Krim PIRNAR doors II 14 6 10 24 39 0,615 1268 1432 0,885
8 Luka Koper mlade 14 3 13 22 41 0,537 1187 1308 0,907
9 Luka Koper II 8 3 13 12 42 0,286 1079 1295 0,833

6. krog Kadetinje – ´A´ LIGA – zahod ´B´ – Kranj

Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 1:2 (20:25, 28:26, 07:15)
Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:21, 25:13)
Krim PIRNAR doors : Triglav Kranj 1:2 (25:22, 21:25, 12:15)

 

Utrinki s turnirja:

Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 1:2

 

Zgornja Gorenjska : Krim PIRNAR doors 2:0

Bled-Jesenice : Krim PIRNAR doors II 3:0

Bled-Jesenice : Krim PIRNAR doors II 3:0 (25:18,25:10,25:23)

Zadnjo tekmo v 3.DOL v sezoni 2017/2018 je naša ekipa zaključila z zmago.

MALA odbojka FINALNI DEL deklice – 1. krog

 

Galeb grup Robotina : DOORS Bled 0:2 (16:25, 20:25)  
ŽOK Triglav I : Ankaran Hrvatini 2:1 (25:19, 17:25, 25:17)  
DOORS Bled : ŽOK Triglav I 2:0 (25:23, 25:21) DOORS Bled = prvi na turnirju
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 2:1 (24:26, 25:18, 25:18)  
ŽOK Triglav I : Galeb grup Robotina 2:1 (25:19, 18:25, 25:20) ŽOK Triglav I = drugi na turnirju

Luka Koper mlade : Bled-Jesenice 2:3

Luka Koper mlade : Bled-Jesenice 2:3 (25:16,25:15,18:25,20:25,6:15)