web analytics

Mala ZA MESTA – 1. krog – skupina B

ŽOK Triglav Kranj II Prochrom Comp Bled 1:2 (25:17, 17:25, 19:25)
VOLLEYBALLjubljana 2 Prochrom Comp Bled 0:2 (6:25, 23:25)

Mala 2. krog – skupina 2H

Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Vital Ljubljana I 6 3 0 6 1 6,000 172 120 1,433
2 Lubnik I 5 2 1 5 2 2,500 169 123 1,374
3 DOORS Bled 2 1 2 2 5 0,400 100 165 0,606
4 Calcit Volley 1 0 3 1 6 0,167 123 156 0,788

 

Vital Ljubljana I DOORS Bled 2:0 (25:12, 25:13)
Lubnik I DOORS Bled 2:0 (25:10, 25:9)
DOORS Bled Calcit Volley 2:1(25:18, 6:25, 25:22)

 

Mala ProchromComp 1. krog

  Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Vital Ljubljana I 4 2 0 4 0 max 100 45 2,222
2 Calcit Volley 2 1 1 2 2 1,000 72 66 1,091
3 Prochrom Comp Bled 0 0 2 0 4 0,000 39 100 0,390

 

Domači Gostje Lokacija/Rezultat
Calcit Volley Vital Ljubljana I 0:2 (16:25, 6:25)
Vital Ljubljana I Prochrom Comp Bled 2:0 (25:10, 25:13)
Prochrom Comp Bled Calcit Volley 0:2 (13:25, 3:25)

Mala Doors Bled 1. krog

  Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 Lubnik I 4 2 0 4 0 max 100 49 2,041
2 DOORS Bled 2 1 1 2 3 0,667 101 101 1,000
3 OD Krim II 1 0 2 1 4 0,250 71 122 0,582

 

Domači Gostje Lokacija/Rezultat
DOORS Bled Lubnik I 0:2 (22:25, 7:25)
Lubnik I OD Krim II 2:0 (25:12, 25:8)
OD Krim II DOORS Bled 1:2 (12:25, 25:22, 14:25)

Mala skipina H – 4.krog

DOORS Bled Prochrom Comp Bled 2:1 25:14, 15:25, 25:18
Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2 14:25, 08:25
ŽOK Triglav Kranj II DOORS Bled 1:2 15:25, 25:11, 20:25

Mala B liga 1. krog

Deklice v mali odbojki so začele s pomladsnkim delom tekmovanja.

Ekipa Dooors se je pomerila na turnirju v OŠ T.Čufarja, ekipa Prochrom pa na domačem terenu.

Rezultati trunirjev

Mladi Jesenice II Triglav Kranj 0:2 13:25, 14:25
Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:18, 25:12
DOORS Bled Mladi Jesenice II 2:1 25:22, 07:25, 25:11

 

v Radovljici

Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 1:2 25:19, 09:25, 21:25
ŽOK Triglav Kranj II Žirovnica 2:0 25:14, 25:00
Žirovnica Prochrom Comp Bled 0:2 23:25, 00:25

 

Mala B liga skupina H – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Triglav Kranj 14 7 1 14 5 2,800 433 325 1,332
2 DOORS Bled 10 5 1 10 6 1,667 323 318 1,016
3 ŽOK Triglav Kranj II 11 4 4 11 9 1,222 425 345 1,232
4 Prochrom Comp Bled 7 2 4 7 9 0,778 307 313 0,981
5 Mladi Jesenice II 5 1 5 5 10 0,500 242 320 0,756
6 Žirovnica 3 1 5 3 11 0,273 214 323 0,663

MALA odbojka Prochrom , 4. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Prochrom Comp Bled Mladi Jesenice I 0:2 (13:25, 13:25)
Mladi Jesenice I Vital Ljubljana I 2:0 (26:24, 25:13)
Vital Ljubljana I OD Krim Ljubljana I 2:0 (25:10, 25:11)
OD Krim Ljubljana I Prochrom Comp Bled 1:2 (25:27, 25:20, 20:25)

 

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 13 6 2 13 4 3,250 400 261 1,533
2 Mladi Jesenice I 12 6 0 12 1 12,000 320 204 1,569
3 OD Krim Ljubljana I 5 2 4 5 10 0,500 295 328 0,899
4 Prochrom Comp Bled 4 1 5 4 11 0,364 236 361 0,654
5 Galeb grup Robotina 3 1 5 3 11 0,273 223 320 0,697

MALA odbojka DOORS, skupina “L” kvalifikacije za A ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ZOK Triglav Kranj I 16 8 0 16 0 max 400 134 2,985
2 Ankaran II 14 6 4 14 11 1,273 546 417 1,309
3 DOORS Bled 14 6 4 14 12 1,167 429 498 0,861
4 VC Portorož 11 5 3 11 9 1,222 402 337 1,193
5 Vital Ljubljana III 7 1 7 7 14 0,500 354 456 0,776
6 Logatec   0 8 0 16 0,000 111 400 0,278