Mala deklice – Gorenjska ‘B’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 16 8 0 16 5 3,200 473 305 1,551
2 ŽOK Škofja Loka I 14 6 2 14 4 3,500 424 241 1,759
3 ŽOK Triglav II 8 3 5 8 10 0,800 315 370 0,851
4 Žirovnica 6 3 5 6 10 0,600 286 332 0,861
5 Triglav Kranj II 1 0 8 1 16 0,063 160 410 0,390

Mala Gorenjska – ‘B’ 5. krog

ŽOK Triglav II Žirovnica 2:0 (25:19, 25:15)
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:17, 17:25, 25:13)
ŽOK Škofja Loka I ŽOK Triglav II 2:0 (25:08, 25:11)
Žirovnica DOORS Bled 0:2 (11:25, 11:25)

 

Mala deklice – Gorenjska ‘A’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Triglav I 8 4 0 8 0 max 200 111 1,802
2 Triglav Kranj I 8 4 0 8 2 4,000 237 179 1,324
3 Mladi Jesenice 5 2 2 5 4 1,250 204 172 1,186
4 Prochrom-Comp Bled 5 2 4 5 8 0,625 249 267 0,933
5 ŽOK Škofja Loka II   0 6 0 12 0,000 139 300 0,463

Mala 4. krog Gorenjska – ‘B’

DOORS Bled ŽOK Triglav II 2:1 (25:07, 15:25, 25:14)
ŽOK Triglav II ŽOK Škofja Loka I 0:2 (11:25, 15:25)
ŽOK Škofja Loka I Triglav Kranj II 2:0 (25:05, 25:00)
Triglav Kranj II DOORS Bled 0:2 (01:25, 19:25)

 

 

Mala deklice – Gorenjska A

Triglav Kranj I ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:12, 25:14)
ŽOK Triglav I Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:15, 25:13)
Prochrom-Comp Bled Triglav Kranj I 1:2 (07:25, 25:20, 23:25)
ŽOK Škofja Loka II ŽOK Triglav I 0:2 (07:25, 09:25)

Mala deklice – Gorenjska ‘B’


 

Žirovnica Triglav Kranj II 2:0 (25:06, 25:12)
ŽOK Triglav II DOORS Bled 1:2 (07:25, 25:20, 03:25)
DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:16, 25:14)
Triglav Kranj II ŽOK Triglav II 0:2 (18:25, 11:25)

 

MALA odbojka FINALNI DEL deklice – 1. krog

 

Galeb grup Robotina : DOORS Bled 0:2 (16:25, 20:25)  
ŽOK Triglav I : Ankaran Hrvatini 2:1 (25:19, 17:25, 25:17)  
DOORS Bled : ŽOK Triglav I 2:0 (25:23, 25:21) DOORS Bled = prvi na turnirju
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 2:1 (24:26, 25:18, 25:18)  
ŽOK Triglav I : Galeb grup Robotina 2:1 (25:19, 18:25, 25:20) ŽOK Triglav I = drugi na turnirju

MALA ODBOJKA – deklice – FINALNI DEL – Gorenjska, 1. krog

DOORS Bled : ŽOK Triglav I 0:2 (20:25, 16:25)
Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka I 0:2 (14:25, 13:25)
Triglav Kranj I : DOORS Bled 0:2 (11:25, 08:25)
ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:23, 25:13)

 

 

 

 

 

 

 

 

DOORS Bled : ŽOK Triglav I 0:2

 

Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka I 0:2

 

Triglav Kranj I : DOORS Bled 0:2

 

ŽOK Triglav I : ŽOK Škofja Loka I 2:0

 

6. krog Mala odbojka . Gorenjska A

DOORS Bled : Žirovnica 2:0 (25:02, 25:10)
Žirovnica : ŽOK Triglav II 0:2 (13:25, 10:25)
ŽOK Triglav II : DOORS Bled 0:2 (08:25, 08:25)

Bravo naši !

Ekipa Prochrom – Comp Bled – MALA ODBOJKA

 
 
 
 
 
  1. Urša  Mojca  Bregeš,
  2. Zala  Bizjak,
  3. Maša  Debeljak,
  4. Tia  Erčulj,
  5. Mata  Ilc,
  6. Eva  Kranjec,
  7. Lana  Lajić,
  8. Eva  Leščanec,
  9. Asja   Okanović,
  10. Klementina  Prevec  Jonke,
  11. Pia  Rejc,
  12. Elena  Setnikar,
  13. Lejla  Vogelnik.