MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 11 5 1 11 2 5,500 313 189 1,656
2 Mladi Jesenice I 8 4 0 8 1 8,000 219 141 1,553
3 OD Krim Ljubljana I 4 2 2 4 6 0,667 204 207 0,986
4 Galeb grup Robotina 3 1 5 3 11 0,273 223 320 0,697
5 Prochrom Comp Bled 2 0 4 2 8 0,250 139 241 0,577

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Galeb group Robotina Vital Ljubljana I 0:2 (17:25, 08:25)
Prochrom Comp Bled OD Krim Ljubljana I 1:2 (25:22, 07:25, 18:25)
OD Krim Ljubljana I Galeb group Robotina 2:1 (25:20, 20:25, 25:12)
Vital Ljubljana I Prochrom Comp Bled 2:0 (25:08, 25:09)

MALA odbojka DOORS, skupina “L” kvalifikacije za A ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Triglav Kranj I 12 6 0 12 0 max 300 85 3,529
2 Ankaran II 12 5 3 12 9 1,333 470 330 1,424
3 VC Portorož 11 5 1 11 5 2,200 341 237 1,439
4 DOORS Bled 10 4 4 10 11 0,909 308 415 0,742
5 Vital Ljubljana III 4 0 6 4 12 0,333 248 373 0,665
6 Logatec   0 6 0 12 0,000 73 300 0,243

MALA odbojka DOORS, 4. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled VC Portorož 2:1  
DOORS Bled Logatec 2:0  

 

MALA odbojka DOORS, 2. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled Vital Ljubljana III 2:1  
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj I 0:2  

MALA odbojka skupina “L” kvalifikacije za A ligo – trenutni vrstni red

  Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Ankaran II 4 2 0 4 2 2,000 139 81 1,716
2 VC Portorož 4 2 0 4 2 2,000 123 85 1,447
3 Vital Ljubljana III 2 0 2 2 4 0,500 116 142 0,817
4 DOORS Bled 2 0 2 2 4 0,500 50 120 0,417
5 Logatec   0 0 0 0 0,000 0 0 0,000
6 ŽOK Triglav Kranj I   0 0 0 0 0,000 0 0 0,000

MALA odbojka, 1. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

Začela se je ligaška sezona.

V soboto, 5.10. so se začela tekmovanja v različnih kategorijah in ligah, V OŠ Bled je bil dopoldne prvi turnir.

DOORS Bled VC Portorož 1:2 25:06, 00:25, 00:25
VC Portorož Vital Ljubljana III 2:1 17:25, 25:13, 25:22
Vital Ljubljana III Ankaran II 1:2 15:25, 27:25, 14:25
Ankaran II DOORS Bled 2:1 14:25, 25:00, 25:00

Naša dekleta so dejansko odigrala odlično in dobila obe tekmi in vse sete. Vendar smo iz objektivnih razlogov morali nastopiti z nepopolno ekipo in po pravilih OZS to pomeni, da se upošteva samo rezultat prvega seta, drugi in tretji so registrirani z 0:25.

Ekipa Mala odbojka 2019/2020

Trenerka: Jovana Janjić

Dana Jarkovič
Lara Rozman
Lejla Zupanc
Neja Justin
Vida Jarkovič
Eva Tičar
Medeja Ulčar
Ela Orel
Sara Bucek
Lilu Repinc
Lucija Končar
Tinkara Žnidar (2010)
Eva Tičar

Mala deklice – Gorenjska ‘B’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 16 8 0 16 5 3,200 473 305 1,551
2 ŽOK Škofja Loka I 14 6 2 14 4 3,500 424 241 1,759
3 ŽOK Triglav II 8 3 5 8 10 0,800 315 370 0,851
4 Žirovnica 6 3 5 6 10 0,600 286 332 0,861
5 Triglav Kranj II 1 0 8 1 16 0,063 160 410 0,390

Mala Gorenjska – ‘B’ 5. krog

ŽOK Triglav II Žirovnica 2:0 (25:19, 25:15)
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:17, 17:25, 25:13)
ŽOK Škofja Loka I ŽOK Triglav II 2:0 (25:08, 25:11)
Žirovnica DOORS Bled 0:2 (11:25, 11:25)