Starejše deklice skupina “L”– kvalifikacije – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Lubnik Škofja Loka 6 3 1 7 2 3,500 205 135 1,519
2 DOORS Bled 6 3 1 6 3 2,000 200 147 1,361
3 Zirovnica   0 4 0 8 0,000 77 200 0,385

Deklice skupina “L”– kvalifikacije – 2. krog

Žirovnica Lubnik Škofja Loka 0:2 (01:25, 11:25)
Lubnik Škofja Loka DOORS Bled 2:0 (25:21, 29:27)
DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:14, 25:12)

 

Starejše deklice – skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 VOLLEYBALLjubljana 2 8 4 0 8 2 4,000 226 193 1,171
2 ŽOK Triglav Kranj II 2 1 3 3 6 0,500 188 195 0,964
3 Prochrom Comp Bled 2 1 3 3 6 0,500 172 198 0,869

Starejše deklice – skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – 2.krog

ŽOK Triglav Kranj II Prochrom Comp Bled 0:2 (18:25, 17:25)
Prochrom Comp Bled VOLLEYBALLjubljana 2 0:2 (19:25, 14:25)
VOLLEYBALLjubljana 2 ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:21, 22:25, 15:12)

Deklice skupina “L”– kvalifikacije – 1. krog

DOORS Bled Žirovnica 2:0  
Žirovnica Lubnik Škofja Loka 0:2  
Lubnik Škofja Loka DOORS Bled 1:2  

 

Doors Bled : Žirovnica

Žirovnica : Lubnik Škofja Loka

Lubnik Škofja Loka : Doors Bled

Ekipa Starejših deklic 2019/2020

Trenerka: Jovana Janjić

Liza Zalokar
Vita Pintar
Bela Mohorič
Anja Poljanec
Neja Hanžić
Nuša Jan
Dana Jarkovič
Lara Rozman
Lejla Zupanc
Neja Justin
Lara Pristavec
Julija Jakopič
Tinkara Žlindra (2006)
Lilu Repinc
Lucija Končar
Urša Mojca Begeš

 

Deklice za 5. mesto

Čestitke za osvojeno 5. mesto v državnem prvenstvu !

DOORS Bled Korvolley_Kostmann 2:0 25:19, 25:13
Luka Koper Calcit Volley 0:2 24:26, 21:25
Korvolley_Kostmann Luka Koper 2:0 25:23, 25:18
DOORS Bled Calcit Volley 2:0 25:19, 27:25

 

DOORS Bled Korvolley_Kostmann 2:0 25:19, 25:13
Luka Koper Calcit Volley 0:2 24:26, 21:25
Korvolley_Kostmann Luka Koper 2:0 25:23, 25:18

‘A’ liga – starejše deklice – ZAHOD ‘A’

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 20 10 0 20 2 10,000 538 358 1,503
2 Luka Koper 14 7 3 15 9 1,667 500 451 1,109
3 ŽOK Triglav Kranj I 12 6 4 14 8 1,750 461 431 1,070
4 ŽOK Škofja Loka I 8 4 6 10 13 0,769 452 500 0,904
5 Galeb grup Robotina 4 2 8 5 18 0,278 414 534 0,775
6 Mladi Jesenice 2 1 9 4 18 0,222 430 521 0,825

Starejše deklice 4. krog

DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 25:12, 25:13
Galeb grup Robotina Luka Koper 0:2 11:25, 21:25
DOORS Bled Luka Koper 2:0 18:25, 11:25

‘A’ liga – starejše deklice – ZAHOD ‘A’ 2.krog

Luka Koper ŽOK Triglav Kranj I 2:1 26:24, 24:26, 17:15
DOORS Bled Mladi Jesenice 2:0 25:15, 25:20
Mladi Jesenice Luka Koper 0:2 16:25, 18:25
ŽOK Triglav Kranj I DOORS Bled 0:2 09:25, 16:25