web analytics

Mladinke 1.liga zahod – končni vrstni red

Tekme Seti Točke v setih
Mesto Ekipa Točke Zm. Izg. Zm. Izg. Količnik Zm. Izg. Količnik
1 GEN-I Volley 14 7 0 14 1 14,000 363 230 1,578
2 Vital Ljubljana I 12 6 1 12 3 4,000 349 288 1,212
3 ŽOK Triglav Kranj I 8 4 3 9 6 1,500 331 308 1,075
4 Calcit Volley 8 4 3 8 7 1,143 325 296 1,098
5 OD Krim I 6 3 4 7 8 0,875 321 324 0,991
6 ŽOK Šentvid I 4 2 5 4 10 0,400 256 329 0,778
7 Olimp Ljubljana 2 1 6 3 12 0,250 269 348 0,773
8 DOORS Bled 2 1 6 2 12 0,167 248 339 0,732

Mladinke 1. liga – Calcit : Doors Bled

Calcit Volley : DOORS Bled 2:0 (25:11, 25:21)

Mladinke 1.liga ŽOK Triglav Kranj : Doors Bled

ŽOK Triglav Kranj I DOORS Bled 2:0 (25:19, 25:12)

 

Mladinke 1.liga zahod – 3.krog

GEN-I Volley DOORS Bled 2:0 (25:13, 25:14)
DOORS Bled Olimp Ljubljana 2:0 (25:19, 25:20)

 

Mladinke 1.liga zahod – 2.krog

DOORS Bled Vital Ljubljana I 0:2 (18:25, 21:25)
OD Krim I DOORS Bled 2:0 (25:13, 25:18)

1.krog tekma

DOORS Bled ŽOK Šentvid I 0:2 (17:25, 21:25)

 

Doors Bled: Vital

OD Krim : Doors Bled

Doors Bled : ŽOK Šentvid

Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 2.krog

Luka Koper DOORS Bled 2:0  (25:15, 25:14)
OD Krim I Ankaran 2:0  (25:13, 25:19)
Luka Koper OD Krim I 1:2  (10:25, 25:20, 10:15)
DOORS Bled Ankaran 2:0  (25:11, 25:21)
Luka Koper DOORS Bled 0:2  (20:25, 30:32)

V 1. ligo maldink sta se uvrstili ekipi OD Krim I in DOORS Bled.

Luka Koper : Doors Bled 1.tekma

Doors Bled – Ankaran

Luka Koper : Doors Bled 2.tekma

 

Mladinke kvalifikacije za 1. ligo – 1.krog

Okna Nagode Logatec OD Krim I 0:2 (18:25, 27:29)
DOORS Bled Triglav Kranj 2:0 (25:16, 25:23)
OD Krim I DOORS Bled 2:0 (25:15, 25:23)
Okna Nagode Logatec Triglav Kranj 2:0 (25:11, 25:11)
DOORS Bled Okna Nagode Logatec 2:1 (25:20, 22:25, 15:11)

 

Doors Bled : Triglav Kranj

OD Krim I : Doors Bled

Doors Bled : Okna Nagode Logatec

 

Mladinke 1/8 finala

GEN-I Volley ATK Grosuplje 2:0 (25:11, 25:16)
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (12:25, 12:25)
GEN-I Volley ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:17, 25:20)
ATK Grosuplje DOORS Bled 2:1 (25:18, 24:26, 15:12)
ŽOK Triglav Kranj I ATK Grosuplje 2:0 (25:06, 25:22)

 

Mladinke – območno

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:08, 25:06)
ATK Grosuplje VOLLEYBALLjubljana 2 2:0 (25:08, 25:10)
DOORS Bled ATK Grosuplje 2:0 (25:22, 25:22)
ŽOK Triglav Kranj II VOLLEYBALLjubljana 2 2:0 (25:10, 25:08)
ATK Grosuplje ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:16, 26:24)

 

Doors Bled: ŽOK Kranj 2

Atk Grosuplje : Volleyball Ljubljana

Bled: ATK Grosuplje

 

 

Ekipa Mladink 2019/2020

Trenerka: Jovana Janjić
 

Inja Jarkovič
Neža Fister
Nika Kovačević
Nika Kraigher
Manca Krašovec
Zala Jemec
Klavdija Sodja
Taja Fister
Lara Ulčar
Ela Černe
Iva Klinar
Janja Bogataj
Zala Klinar
Maja Humerca Šolar
Liza Zalokar
Vita Pintar
Bela Mohorič
Anja Poljanec
Neja Hanžić
Lara Pristavec
Julija Jakopič
Dana Jarkovič