3DOL ženske Zahod – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Bled 18 6 0 18 0 max 450 273 1,648
2 Ankaran II 17 6 0 18 2 9,000 469 318 1,475
3 ZOK Triglav Kranj II 13 4 2 15 6 2,500 477 355 1,344
4 Luka Koper II 12 4 3 12 10 1,200 463 442 1,048
5 OD Krim III 10 3 4 11 14 0,786 511 543 0,941
6 Kostak Elmont 9 3 3 9 9 1,000 372 346 1,075
7 Mladi Jesenice 8 2 4 10 12 0,833 448 452 0,991
8 Triglav Kranj II 7 3 4 9 16 0,563 447 570 0,784
9 TPV Volley NM II 6 2 4 9 14 0,643 488 521 0,937
10 Okna Nagode Logatec 3 1 6 4 19 0,211 389 546 0,712
11 GEN-I Volley II 2 1 5 4 17 0,235 328 476 0,689

3DOL Luka Koper II : Bled

Luka Koper II Bled 0:3 14:25,11:25,18:25

 

3DOL Bled : Triglav Kranj II

Bled Triglav Kranj II 3:0 25:11,25:15,25:19

 

3 DOL Bled : Mladi Jesenice

Bled Mladi Jesenice 3:0 25:19,25:9,25:8

 

3 DOL Bled GEN-I Volley II

Bled GEN-I Volley II 3:0 25:7,25:18,25:6

3DOL Kostak Elmont : Bled

Kostak Elmont Bled 0:3 21:25,22:25,16:25

3DOL Bled : TPV Volley Novo mesto II

Bled TPV Volley NM II 3:0 25:22,25:17,25:20

 

Ekipa 3.DOL 2019/2020

Trenerka: Jovana Janjić

Inja Jarkovič
Neža Fister
Nika Kovačević
Nika Kraigher
Manca Krašovec
Zala Jemec
Klavdija Sodja
Taja Fister
Lara Ulčar
Ela Černe
Iva Klinar
Janja Bogataj
Zala Klinar
Maja Humerca Šolar

3DOL – končni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ATK Grosuplje II 57 20 2 60 17 3,529 1801 1417 1,271
2 Ankaran Hrvatini II 55 19 3 60 15 4,000 1754 1304 1,345
3 Luka Koper II 51 17 5 55 21 2,619 1744 1280 1,363
4 ŽOK Triglav Kranj II 49 16 6 55 22 2,500 1823 1397 1,305
5 Bled 49 16 6 54 22 2,455 1775 1310 1,355
6 GEN-I Volley II 39 13 9 45 33 1,364 1701 1520 1,119
7 Novo mesto II 29 9 13 35 43 0,814 1574 1602 0,983
8 Luka Koper mlade 23 8 14 28 47 0,596 1411 1612 0,875
9 Kostak Elmont 17 6 16 24 52 0,462 1276 1669 0,765
10 Mladi Jesenice 17 5 17 20 53 0,377 1336 1651 0,809
11 Triglav Kranj II 10 3 19 12 57 0,211 1141 1609 0,709
12 Piran II   0 22 0 66 0,000 685 1650 0,415

 

Bled : Luka Koper II

Bled
Luka Koper II
3:0
(25:14,25:15,26:24)