web analytics

1. krog – kadetinje / 3. liga – zahod A

Triglav Kranj II
Prochrom Radovljica
2:0 (25:23, 25:13)
Prochrom Radovljica
Lubnik II
0:2 (24:26, 14:25)

Na današnjem turnirju, kadetske 3. lige zahod A skupina, se je naša ekipa Prochrom Radovljica pomerila najprej z ekipo Lubnik II iz Škofje Loke. Prvi set je kazalo, da bodo škofjeločanke dobile set z gladko zmago, a so se naše borile do konca in pristale na rezultatu 24:23. Vse je kazalo že na preobrat in zmago naših, a se je na koncu le odvilo, tudi z malo sreče v korist nasprotnic. Tekmo so izgubile naše z 2:0.

Naslednja tekma je bila proti Triglav Kranj II, kjer se je enako zgodba odvijala kot pri prvi tekmi. Nasprotnice so na podlagi bogatejših izkušenj v zaključku seta povedle z 1:0 in tudi prišle so zmage z 2:0.
 
Naša ekipa Prochrom Bled je sicer izgubila obe tekmi, vendar so na trenutke punce dokazale, da se lahko kosajo tudi z najmočnejšimi ekipami.