Starejše deklice A liga zahod B – trenutni vrstni red

 

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 8 4 0 8 1 8,000 213 149 1,430
2 Logatec 8 4 2 9 4 2,250 292 245 1,192
3 ŽOK Škofja Loka 8 4 2 8 4 2,000 279 241 1,158
4 Olimp Ljubljana 8 4 2 8 6 1,333 306 269 1,138
5 Krim PIRNAR doors 0 0 4 2 8 0,250 172 225 0,764
6 Mladi Jesenice 0 0 6 0 12 0,000 167 300 0,557

Starejše deklice – ´A´ LIGA – zahod ´B´ – 3.krog

 

DOORS Bled : Mladi Jesenice  2:0  (25:15, 25:7)
Mladi Jesenice : Logatec  0:2   (22:25, 8:25)
Logatec : DOORS Bled  1:2   (25:23, 21:25, 10:15)

 

DOORS Bled: Mladi Jesenice

 

Mladi Jesenice: Logatec

 

Logatec: DOORS Bled

 

Starejše deklice A liga zahod B – 1. krog

 

Turnir  OŠ J.Janežiča, Šk.Loka
ŽOK Škofja Loka : DOORS Bled 0:2 (22:25, 21:25)
DOORS Bled : Mladi Jesenice 2:0 (25:21, 25:05)
Mladi Jesenice : ŽOK Škofja Loka 0:2 (11:25, 16:25)
Turnir OŠ Vrhovci, Ljubljana
Krim PIRNAR doors : Olimp Ljubljana 1:2 (19:25, 25:22, 07:15)
Olimp Ljubljana : Logatec 0:2 (14:25, 22:25)
Logatec : Krim PIRNAR doors 2:0 (25:20, 25:14)

 

Utrinki iz Škofje Loke

ŽOK Škofja Loka : DOORS Bled 0:2

 

DOORS Bled : Mladi Jesenice 2:0

 

 

Vrstni red skupine K

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 16 8 0 16 0 max 400 193 2,073
2 Olimp Ljubljana 10 5 3 11 6 1,833 377 278 1,356
3 ŽOK Triglav Kranj I 10 5 3 10 7 1,429 346 272 1,272
4 Žirovnica 4 2 6 4 14 0,286 222 400 0,555
5 ŽOK Triglav KranjIII 0 0 8 2 16 0,125 201 403 0,499

 

 

Vrstni red skupine J

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Škofja Loka 14 7 1 15 2 7,500 413 246 1,679
2 Mladi Jesenice 10 5 3 11 8 1,375 401 365 1,099
3 Prochrom-Comp Bled 8 4 4 10 9 1,111 374 373 1,003
4 Triglav Kranj 6 3 5 7 12 0,583 333 409 0,814
5 ŽOK Domžale 2 1 7 2 14 0,143 264 392 0,673

5. krog skupine K

 

Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav KranjIII 2:0 (25:10, 25:02)
ŽOK Triglav KranjIII : DOORS Bled 0:2 (08:25, 10:25)
DOORS Bled : Žirovnica 2:0 (25:04, 25:06)
Žirovnica : Olimp Ljubljana 0:2 (15:25, 17:25)

 

Ekipa Doors je zmagala obe tekmi in kvalifikacije zaključila z maksimalnim izkupičkom točk.

 

Turnir:

Doors: Triglav Kranj III

 

Doors : Žirovnica

Ekipa Doors – starejše deklice

  1. Zala  Krašovec,
  2. Manca  Krašovec,
  3. Maja   Humerca  Šolar,
  4. Eva  Oštir,
  5. Lara Ulčar,
  6. Iva  Klinar,
  7. Zala  Jemec,
  8. Liza  Zalokar,
  9. Lara  Pristavec,
  10. Isa  Ramić,
  11. Vita  Pintar,
  12. Bela  Mohorič,
  13. Emilija  Vernikovska,
  14. Petra  Ferjan,
  15. Nika  Ulčar,
  16. Katarina  Gradnik,
  17. Katarina  Arko,
  18. Julija  Jakopič,
  19. Anja  Poljanec

 

 

Ekipa Prochrom – Comp – starejše deklice

 

  1. Urša  Mojca  Begeš,
  2. Ela Černe,
  3. Klara  Dermonta,
  4. Nadja  Dimitrijevska,
  5. Taja  Fister,
  6. Manca Gračner,
  7. Jerca Humar,
  8. Neli  Markelj,
  9. Neža  Mauko,
  10. Nuša  Mubi,
  11. Analot  Pajk,
  12. Laura Prevec Jonke,
  13. Klavdija  Sodja,
  14. Zoja  Stan,
  15. Katja  Vesel.

 

4. krog skupine K

Žirovnica : Olimp Ljubljana 0:2 (10:25, 10:25)
DOORS Bled : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:13, 25:13)
ŽOK Triglav Kranj I : Žirovnica 2:0 (25:14, 25:05)
Olimp Ljubljana : DOORS Bled 0:2 (15:25, 16:25)

V nedeljo 19.11. se je v ŠD Pod stolom v Žirovnici odigral 4. krog kvalifikacij. Naša ekipa je zmagala obe tekmi in je pred zadnjim kolom že zanesljivo osvojila prvo mesto v skupini K ter s tem igranje v A ligi starejših deklic v sezoni 2017/2018.

Čestitamo!

 

3. krog starejše deklice skupina K

ŽOK Triglav KranjIII : DOORS Bled 0:2 (08:25, 13:25)
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (28:26, 21:25, 07:15)
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Triglav KranjIII 2:0 (25:05, 25:08)
DOORS Bled : Olimp Ljubljana 2:0 (25:19, 25:21)

Utrinki s turnirja

ŽOK Triglav KranjIII: DOORS Bled

 

Olimp Ljubljana: ŽOK Triglav Kranj I

 

DOORS Bled: Olimp Ljubljana

 

ŽOK Triglav Kranj I: ŽOK Triglav KranjIII