web analytics

Deklice 2. liga skupina D – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Calcit Volley 10 5 1 11 2 5,500 296 203 1,458
2 DOORS Bled 10 5 1 11 3 3,667 316 203 1,557
3 Triglav Kranj 10 5 1 11 4 2,750 330 249 1,325
4 POK Krško I 6 3 3 7 7 1,000 278 290 0,959
5 TPV Volley NM 6 3 3 8 9 0,889 317 330 0,961
6 Mladi Jesenice 4 2 4 5 8 0,625 210 268 0,784
7 VOLLEYBALLjubljana 2 2 1 5 3 11 0,273 252 312 0,808
8 Žirovnica   0 6 0 12 0,000 156 300 0,520

Deklice 2. liga skupina D – 3. krog

Mladi Jesenice Bled 0:2  
OK Triglav Kranj Bled 1:2  

Deklice 2. liga skupina D – 2. krog

MVolleyball Ljubljana 2 Bled 0:2  
TPV Novo Mesto Bled 2:1  

Deklice 2. liga skupina D – 1. krog

DOORS Bled Mladi Jesenice 2:0 25:8, 25:6
Mladi Jesenice Triglav Kranj 0:2 12:25, 18:25
Triglav Kranj Žirovnica 0:2 25:18, 25:20
Žirovnica DOORS Bled 0:2 12:25, 9:25

 

Starejše deklice Prochrom– skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 VOLLEYBALLjubljana 2 10 5 1 11 5 2,200 341 286 1,192
2 ZOK Triglav Kranj II 6 3 3 7 7 1,000 293 284 1,032
3 Prochrom Comp Bled 2 1 5 4 10 0,400 244 308 0,792

Starejše deklice skupina “L”– kvalifikacije – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Lubnik Škofja Loka 10 5 1 11 2 5,500 305 199 1,533
2 DOORS Bled 8 4 2 8 5 1,600 288 209 1,378
3 Žirovnica   0 6 0 12 0,000 115 300 0,383

Deklice skupina “L”– kvalifikacije – 2. krog

Žirovnica Lubnik Škofja Loka 0:2 (01:25, 11:25)
Lubnik Škofja Loka DOORS Bled 2:0 (25:21, 29:27)
DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:14, 25:12)

 

Starejše deklice – skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – 2.krog

ŽOK Triglav Kranj II Prochrom Comp Bled 0:2 (18:25, 17:25)
Prochrom Comp Bled VOLLEYBALLjubljana 2 0:2 (19:25, 14:25)
VOLLEYBALLjubljana 2 ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:21, 22:25, 15:12)

Ekipa Starejših deklic Prochrom-Comp

Trener Matjaž Silič

Starejše deklice Prochrom Comp 

Bagi Eva
Berce Ela
Bevc Minea
Debeljak Maša
Franko Maya
Horvat Eva
Horvat Maja
Kočan Teja
Koprivc Nastja
Koželj Tinkara
Kranjec Eva
Okanovič Asja
Pogačnik Neja
Praprotnik Lara
Prevec Jonke Klementina
Rejc Pia
Rep Melanija
Setnikar Elena 
Sukobljevič Adriana
Varek Leja
Vogelnik Lejla
Zorko Meta
Zupan Tia
Šubic Greta
Novak Lučka
Pivk Lana
Julija Mazgon Mavsar

Deklice skupina “L”– kvalifikacije – 1. krog

DOORS Bled Žirovnica 2:0  
Žirovnica Lubnik Škofja Loka 0:2  
Lubnik Škofja Loka DOORS Bled 1:2  

 

Doors Bled : Žirovnica

Žirovnica : Lubnik Škofja Loka

Lubnik Škofja Loka : Doors Bled