Deklice za 5. mesto

Čestitke za osvojeno 5. mesto v državnem prvenstvu !

DOORS Bled Korvolley_Kostmann 2:0 25:19, 25:13
Luka Koper Calcit Volley 0:2 24:26, 21:25
Korvolley_Kostmann Luka Koper 2:0 25:23, 25:18
DOORS Bled Calcit Volley 2:0 25:19, 27:25

 

DOORS Bled Korvolley_Kostmann 2:0 25:19, 25:13
Luka Koper Calcit Volley 0:2 24:26, 21:25
Korvolley_Kostmann Luka Koper 2:0 25:23, 25:18

‘A’ liga – starejše deklice – ZAHOD ‘A’

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 20 10 0 20 2 10,000 538 358 1,503
2 Luka Koper 14 7 3 15 9 1,667 500 451 1,109
3 ŽOK Triglav Kranj I 12 6 4 14 8 1,750 461 431 1,070
4 ŽOK Škofja Loka I 8 4 6 10 13 0,769 452 500 0,904
5 Galeb grup Robotina 4 2 8 5 18 0,278 414 534 0,775
6 Mladi Jesenice 2 1 9 4 18 0,222 430 521 0,825

Starejše deklice 4. krog

DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 25:12, 25:13
Galeb grup Robotina Luka Koper 0:2 11:25, 21:25
DOORS Bled Luka Koper 2:0 18:25, 11:25

‘A’ liga – starejše deklice – ZAHOD ‘A’ 2.krog

Luka Koper ŽOK Triglav Kranj I 2:1 26:24, 24:26, 17:15
DOORS Bled Mladi Jesenice 2:0 25:15, 25:20
Mladi Jesenice Luka Koper 0:2 16:25, 18:25
ŽOK Triglav Kranj I DOORS Bled 0:2 09:25, 16:25

 

5. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

VC Portorož GEN-I Volley 1:2 25:23, 19:25, 14:16
GEN-I Volley DOORS Bled 0:2 11:25, 14:25
DOORS Bled VC Portorož 2:0 25:08, 25:18

4. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:07, 25:13
Žirovnica VC Portorož 0:2 20:25, 10:25
VC Portorož DOORS Bled 0:2 14:25, 11:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:07, 25:13

 

 

3. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

ŽOK Triglav Kranj II Žirovnica 1:2
Žirovnica DOORS Bled 0:2
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2

 

Žirovnica DOORS Bled 0:2

 

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2

2. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice

VC Portorož ŽOK Triglav Kranj II 2:0 25:17, 25:13
DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 27:25, 25:21
Galeb grup Robotina VC Portorož 2:1 17:25, 25:21, 15:12
ŽOK Triglav Kranj II DOORS Bled 0:2 08:25, 13:25

 

 

Ekipa Doors Bled – deklice

  1. Ramić  Isa,
  2. Ulčar  Lara,
  3. Jemec  Zala,
  4. Zalokar  Liza,
  5. Pintar  Vita,
  6. Pristavec  Lara,
  7. Mohorič  Bela,
  8. Poljanec  Anja,
  9. Poljanec  Urša,
  10. Jakopič  Julija,
  11. Ažman  Ajda,
  12. Klinar  Iva,
  13. Jarkovič  Dana,
  14. Ažman  Zala,
  15. Žlindra  Tinkara  Mojca.

Trener Bojana KECOJEVIĆ