Starejše deklice – kvalifikacije A liga – trenutni vrstni red

ekipa DOORS

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 16 8 0 16 0 max 402 180 2,233
2 Galeb grup Robotina 12 6 2 12 6 2,000 387 331 1,169
3 VC Portorož 6 3 3 7 6 1,167 270 241 1,120
4 GEN-I Volley 4 2 4 5 8 0,625 236 269 0,877
5 Žirovnica 2 1 5 2 11 0,182 191 292 0,654
6 ŽOK Triglav Kranj II   0 6 1 12 0,083 138 311 0,444


Ekipa Prochrom-comp

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Mladi Jesenice 12 6 0 12 2 6,000 318 225 1,413
2 ŽOK Triglav Kranj I 8 4 2 9 4 2,250 301 204 1,475
3 Prochrom-Comp Bled 6 3 5 8 11 0,727 338 402 0,841
4 Triglav Kranj I 4 2 4 5 8 0,625 241 279 0,864
5 ŽOK Domžale 2 1 5 2 11 0,182 209 297 0,704

4. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:07, 25:13
Žirovnica VC Portorož 0:2 20:25, 10:25
VC Portorož DOORS Bled 0:2 14:25, 11:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:07, 25:13

 

 

3. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

ŽOK Triglav Kranj II Žirovnica 1:2
Žirovnica DOORS Bled 0:2
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2

 

Žirovnica DOORS Bled 0:2

 

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2

2. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice

VC Portorož ŽOK Triglav Kranj II 2:0 25:17, 25:13
DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 27:25, 25:21
Galeb grup Robotina VC Portorož 2:1 17:25, 25:21, 15:12
ŽOK Triglav Kranj II DOORS Bled 0:2 08:25, 13:25

 

 

1 krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice

Galeb grup Robotina Žirovnica 2:0 25:19, 25:11
GEN-I Volley DOORS Bled 0:2 07:25, 17:25
DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 25:13, 25:12
Žirovnica GEN-I Volley 0:2 17:25, 20:25

 

Ekipa Prochrom-comp – deklice

Arnšek Veronika
Begeš Urša Mojca
Bizjak Zala
Černe Ela
Debeljak Maša
Dermota KLara
Franko Maya
Gračner Manca
Klužar Manca
Koprivc Nastja
Mauko Neža
Mujkanović Elma
Okanovič Asja
Setnikar Elena
Sodja Klavdija
Sukobljevič Adriana
Fister Taja
Gregorec Taša
Šubic Laura
Zupan Tia

 

Trener Matjaž Silič

Ekipa Doors Bled – deklice

  1. Ramić  Isa,
  2. Ulčar  Lara,
  3. Jemec  Zala,
  4. Zalokar  Liza,
  5. Pintar  Vita,
  6. Pristavec  Lara,
  7. Mohorič  Bela,
  8. Poljanec  Anja,
  9. Poljanec  Urša,
  10. Jakopič  Julija,
  11. Ažman  Ajda,
  12. Klinar  Iva,
  13. Jarkovič  Dana,
  14. Ažman  Zala,
  15. Žlindra  Tinkara  Mojca.

Trener Bojana KECOJEVIĆ