‘A’ liga – starejše deklice – ZAHOD ‘A’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 20 10 0 20 2 10,000 538 358 1,503
2 Luka Koper 14 7 3 15 9 1,667 500 451 1,109
3 ŽOK Triglav Kranj I 12 6 4 14 8 1,750 461 431 1,070
4 ŽOK Škofja Loka I 8 4 6 10 13 0,769 452 500 0,904
5 Galeb grup Robotina 4 2 8 5 18 0,278 414 534 0,775
6 Mladi Jesenice 2 1 9 4 18 0,222 430 521 0,825

Starejše deklice 4. krog

DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 25:12, 25:13
Galeb grup Robotina Luka Koper 0:2 11:25, 21:25
DOORS Bled Luka Koper 2:0 18:25, 11:25

‘A’ liga – starejše deklice – ZAHOD ‘A’ 2.krog

Luka Koper ŽOK Triglav Kranj I 2:1 26:24, 24:26, 17:15
DOORS Bled Mladi Jesenice 2:0 25:15, 25:20
Mladi Jesenice Luka Koper 0:2 16:25, 18:25
ŽOK Triglav Kranj I DOORS Bled 0:2 09:25, 16:25

 

Starejše deklice – kvalifikacije A liga – trenutni vrstni red

ekipa DOORS

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 DOORS Bled 20 10 0 20 0 max 502 231 2,173
2 Galeb grup Robotina 16 8 2 16 6 2,667 487 395 1,233
3 VC Portorož 6 3 5 8 10 0,800 354 355 0,997
4 GEN-I Volley 6 3 5 7 11 0,636 325 377 0,862
5 Žirovnica 4 2 6 4 13 0,308 274 372 0,737
6 ŽOK Triglav Kranj II   0 8 1 16 0,063 199 411 0,484


Ekipa Prochrom-comp

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Mladi Jesenice 16 8 0 16 2 8,000 418 288 1,451
2 ŽOK Triglav Kranj I 12 6 2 13 4 3,250 401 258 1,554
3 Prochrom-Comp Bled 6 3 5 8 11 0,727 338 402 0,841
4 Triglav Kranj I 4 2 6 5 12 0,417 297 379 0,784
5 ŽOK Domžale 2 1 7 2 15 0,133 270 397 0,680

5. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

VC Portorož GEN-I Volley 1:2 25:23, 19:25, 14:16
GEN-I Volley DOORS Bled 0:2 11:25, 14:25
DOORS Bled VC Portorož 2:0 25:08, 25:18

4. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:07, 25:13
Žirovnica VC Portorož 0:2 20:25, 10:25
VC Portorož DOORS Bled 0:2 14:25, 11:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:0 25:07, 25:13

 

 

3. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

ŽOK Triglav Kranj II Žirovnica 1:2
Žirovnica DOORS Bled 0:2
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2

 

Žirovnica DOORS Bled 0:2

 

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2

2. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice

VC Portorož ŽOK Triglav Kranj II 2:0 25:17, 25:13
DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 27:25, 25:21
Galeb grup Robotina VC Portorož 2:1 17:25, 25:21, 15:12
ŽOK Triglav Kranj II DOORS Bled 0:2 08:25, 13:25

 

 

1 krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice

Galeb grup Robotina Žirovnica 2:0 25:19, 25:11
GEN-I Volley DOORS Bled 0:2 07:25, 17:25
DOORS Bled Galeb grup Robotina 2:0 25:13, 25:12
Žirovnica GEN-I Volley 0:2 17:25, 20:25

 

Ekipa Prochrom-comp – deklice

Arnšek Veronika
Begeš Urša Mojca
Bizjak Zala
Černe Ela
Debeljak Maša
Dermota KLara
Franko Maya
Gračner Manca
Klužar Manca
Koprivc Nastja
Mauko Neža
Mujkanović Elma
Okanovič Asja
Setnikar Elena
Sodja Klavdija
Sukobljevič Adriana
Fister Taja
Gregorec Taša
Šubic Laura
Zupan Tia

 

Trener Matjaž Silič