web analytics

Mala B liga 1. krog

Deklice v mali odbojki so začele s pomladsnkim delom tekmovanja.

Ekipa Dooors se je pomerila na turnirju v OŠ T.Čufarja, ekipa Prochrom pa na domačem terenu.

Rezultati trunirjev

Mladi Jesenice II Triglav Kranj 0:2 13:25, 14:25
Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:18, 25:12
DOORS Bled Mladi Jesenice II 2:1 25:22, 07:25, 25:11

 

v Radovljici

Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 1:2 25:19, 09:25, 21:25
ŽOK Triglav Kranj II Žirovnica 2:0 25:14, 25:00
Žirovnica Prochrom Comp Bled 0:2 23:25, 00:25

 

Mala B liga skupina H – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Triglav Kranj 14 7 1 14 5 2,800 433 325 1,332
2 DOORS Bled 10 5 1 10 6 1,667 323 318 1,016
3 ŽOK Triglav Kranj II 11 4 4 11 9 1,222 425 345 1,232
4 Prochrom Comp Bled 7 2 4 7 9 0,778 307 313 0,981
5 Mladi Jesenice II 5 1 5 5 10 0,500 242 320 0,756
6 Žirovnica 3 1 5 3 11 0,273 214 323 0,663

MALA odbojka Prochrom , 4. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Prochrom Comp Bled Mladi Jesenice I 0:2 (13:25, 13:25)
Mladi Jesenice I Vital Ljubljana I 2:0 (26:24, 25:13)
Vital Ljubljana I OD Krim Ljubljana I 2:0 (25:10, 25:11)
OD Krim Ljubljana I Prochrom Comp Bled 1:2 (25:27, 25:20, 20:25)

 

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 13 6 2 13 4 3,250 400 261 1,533
2 Mladi Jesenice I 12 6 0 12 1 12,000 320 204 1,569
3 OD Krim Ljubljana I 5 2 4 5 10 0,500 295 328 0,899
4 Prochrom Comp Bled 4 1 5 4 11 0,364 236 361 0,654
5 Galeb grup Robotina 3 1 5 3 11 0,273 223 320 0,697

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Galeb group Robotina Vital Ljubljana I 0:2 (17:25, 08:25)
Prochrom Comp Bled OD Krim Ljubljana I 1:2 (25:22, 07:25, 18:25)
OD Krim Ljubljana I Galeb group Robotina 2:1 (25:20, 20:25, 25:12)
Vital Ljubljana I Prochrom Comp Bled 2:0 (25:08, 25:09)

Ekipa Prochrom-Comp Mala

Trener Aleš Kegljevič

Mala odbojka Prochrom-comp

Adam Taja
Avsenek Maja
Cenček Kaja
Teja Grilc
Gumzej Taja
Kariž Manca
Kolman Ema
Lakner Lucija
Pirc neja
Šimnic Meta
Voga Zoe
Begeš Iris Nena 
Vesna Gašperšič
Enja Cvetko Vodopivec
Vogelnik Lejla
Prevec Jonke Klementina
Kočan Teja