web analytics

Mala skipina H – 4.krog

DOORS Bled Prochrom Comp Bled 2:1 25:14, 15:25, 25:18
Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2 14:25, 08:25
ŽOK Triglav Kranj II DOORS Bled 1:2 15:25, 25:11, 20:25

Mala B liga 1. krog

Deklice v mali odbojki so začele s pomladsnkim delom tekmovanja.

Ekipa Dooors se je pomerila na turnirju v OŠ T.Čufarja, ekipa Prochrom pa na domačem terenu.

Rezultati trunirjev

Mladi Jesenice II Triglav Kranj 0:2 13:25, 14:25
Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:18, 25:12
DOORS Bled Mladi Jesenice II 2:1 25:22, 07:25, 25:11

 

v Radovljici

Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 1:2 25:19, 09:25, 21:25
ŽOK Triglav Kranj II Žirovnica 2:0 25:14, 25:00
Žirovnica Prochrom Comp Bled 0:2 23:25, 00:25

 

Mala B liga skupina H – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Triglav Kranj 14 7 1 14 5 2,800 433 325 1,332
2 DOORS Bled 10 5 1 10 6 1,667 323 318 1,016
3 ŽOK Triglav Kranj II 11 4 4 11 9 1,222 425 345 1,232
4 Prochrom Comp Bled 7 2 4 7 9 0,778 307 313 0,981
5 Mladi Jesenice II 5 1 5 5 10 0,500 242 320 0,756
6 Žirovnica 3 1 5 3 11 0,273 214 323 0,663

MALA odbojka Prochrom , 4. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Prochrom Comp Bled Mladi Jesenice I 0:2 (13:25, 13:25)
Mladi Jesenice I Vital Ljubljana I 2:0 (26:24, 25:13)
Vital Ljubljana I OD Krim Ljubljana I 2:0 (25:10, 25:11)
OD Krim Ljubljana I Prochrom Comp Bled 1:2 (25:27, 25:20, 20:25)

 

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 13 6 2 13 4 3,250 400 261 1,533
2 Mladi Jesenice I 12 6 0 12 1 12,000 320 204 1,569
3 OD Krim Ljubljana I 5 2 4 5 10 0,500 295 328 0,899
4 Prochrom Comp Bled 4 1 5 4 11 0,364 236 361 0,654
5 Galeb grup Robotina 3 1 5 3 11 0,273 223 320 0,697

MALA odbojka DOORS, skupina “L” kvalifikacije za A ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ZOK Triglav Kranj I 16 8 0 16 0 max 400 134 2,985
2 Ankaran II 14 6 4 14 11 1,273 546 417 1,309
3 DOORS Bled 14 6 4 14 12 1,167 429 498 0,861
4 VC Portorož 11 5 3 11 9 1,222 402 337 1,193
5 Vital Ljubljana III 7 1 7 7 14 0,500 354 456 0,776
6 Logatec   0 8 0 16 0,000 111 400 0,278

MALA odbojka DOORS, 5. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled Vital Ljubljana III 2:1 25:22, 21:25, 25:10
Vital Ljubljana III Logatec 2:0 25:09, 25:03
Logatec DOORS Bled 0:2 11:25, 15:25

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Galeb group Robotina Vital Ljubljana I 0:2 (17:25, 08:25)
Prochrom Comp Bled OD Krim Ljubljana I 1:2 (25:22, 07:25, 18:25)
OD Krim Ljubljana I Galeb group Robotina 2:1 (25:20, 20:25, 25:12)
Vital Ljubljana I Prochrom Comp Bled 2:0 (25:08, 25:09)

MALA odbojka DOORS, 4. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled VC Portorož 2:1  
DOORS Bled Logatec 2:0  

 

MALA odbojka DOORS, 2. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled Vital Ljubljana III 2:1  
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj I 0:2