Kadetinje ´A´ liga – zahod ´B´ – trenutni vrstni red

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Zgornja Gorenjska 12 6 0 12 1 12,000 313 238 1,315
2 Olimp Ljubljana 10 5 1 11 3 3,667 312 245 1,273
3 Krim PIRNAR doors 6 3 3 7 7 1,000 277 287 0,965
4 ATK Grosuplje 4 2 4 4 9 0,444 260 290 0,897
5 Triglav Kranj 2 1 5 4 10 0,400 278 306 0,908
6 ŽOK Škofja Loka I 2 1 5 3 11 0,273 244 318 0,767

4. krog Kadetinje – ´A´ LIGA – zahod ´B´ – Grosuplje

ATK Grosuplje : Krim PIRNAR doors 2:1 (26:28, 25:22, 15:10)
Krim PIRNAR doors : ŽOK Škofja Loka I 2:0 (25:18, 25:12)
ŽOK Škofja Loka I : Zgornja Gorenjska 0:2 (13:25, 22:25)
Zgornja Gorenjska : ATK Grosuplje 2:0 (25:13, 25:15)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krim PIRNAR doors : ŽOK Škofja Loka I 2:0

 

ŽOK Škofja Loka I : Zgornja Gorenjska 0:2

 

Zgornja Gorenjska : ATK Grosuplje 2:0

 

 

Kadetinje ´A´ liga – zahod ´B´- 3.krog

 
 

Zgornja Gorenjska : Olimp Ljubljana 2:1 (25:18, 23:25, 15:11)
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0 (25:15, 25:22)
ATK Grosuplje : Zgornja Gorenjska 0:2 (20:25, 21:25)

 

Zgornja Gorenjska : Olimp Ljubljana 2:1
Olimp Ljubljana : ATK Grosuplje 2:0

 

ATK Grosuplje : Zgornja Gorenjska 0:2

Kadetinje ´A´ liga – zahod ´B´- 1.krog

 
 
 

Olimp Ljubljana : Triglav Kranj  2:0  
Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 0:2  
Zgornja Gorenjska : ŽOK Škofja Loka I 2:0  
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana  0:2  

 

 

 

 

 

 

 

 

Triglav : Zgornja Gorenjska
0:2

 

ŽOK Škofja Loka : Zgornja Gorenjska
0:2

 

Turnir kadetinj Innsbruck

Ekipa se nam je javila s fotoutrinki s turnirja:

 

Kvalifikacije skupine “E”

Kvalifikacije za kadetinje so končane in v A-ligo sta se vrstili prvi dve ekipi.

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Zgornja Gorenjska 16 8 0 16 0 max 400 203 1,970
2 Triglav Kranj 12 6 2 12 4 3,000 374 262 1,427
3 Mladi Jesenice 6 3 5 7 11 0,636 304 370 0,822
4 ŽOK Triglav Kranj II 6 3 5 7 13 0,538 343 415 0,827
5 Prochrom-Comp Bled 0 0 8 2 16 0,125 255 426 0,599

Kadetinje 5. krog skupine E

Mladi Jesenice : Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:01, 25:19)
Prochrom-Comp Bled : Zgornja Gorenjska 0:2 (07:25, 10:25)
Zgornja Gorenjska : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:14, 25:13)
ŽOK Triglav Kranj II : Mladi Jesenice 1:2 (25:23, 17:25, 10:15)

 

 

Prochrom-Comp Bled: Zgornja Gorenjska

Zgornja Gorenjska: ŽOK Triglav Kranj II

 

Kadetinje skupina “E” – 4.krog

Zgornja Gorenjska : Prochrom-Comp Bled  2:0  (25:14, 25:07)
Prochrom-Comp Bled : Triglav Kranj  0:2   (13:25, 13:25)
Triglav Kranj : Mladi Jesenice  2:0  (25:12, 25:11)
Mladi Jesenice : Zgornja Gorenjska  0:2   (09:25, 20:25)

 

 

Utrinki s turnirja

Zgornja Gorenjska: Prochrom-Comp Bled

 

Prochrom-Comp Bled: Triglav Kranj

Triglav Kranj: Mladi Jesenice

 

Mladi Jesenice: Zgornja Gorenjska

 

 

 

Ekipa kadetinj Zgornja Gorenjska

  1. Ema  Burja,
  2. Hana  Langus,
  3. Anja  Zorman,
  4. Tara  Friškovec,
  5. Isa  Ramić,
  6. Zala  Krašovec,
  7. Manca  Krašovec,
  8. Maja Humerca  Šolar,
  9. Eva Oštir,
  10. Inja  Jarkovič,
  11. Nika Kovačevič,
  12. Nina  Urbanc,
  13. Alja  Vukalić,
  14. Enna  Vukalić,
  15. Liza  Zalokar,
  16. Lara  Pristavec,
  17. Vita  Pintar,
  18. Emilija  Vernikovska,
  19. Lara  Ulčar,
  20. Iva  Klinar.

3. krog kadetinj skupine E

Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 0:2 (18:25, 14:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (25:16, 15:25, 11:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Triglav Kranj 0:2 (21:25, 19:25)
Zgornja Gorenjska : Mladi Jesenice 2:0 (25:08, 25:09)

Triglav Kranj: Zgornja Gorenjska

 

ŽOK Triglav Kranj: Mladi Jesenice

Zgornja Gorenjska : Mladi Jesenice

Triglav Kranj : ŽOK Triglav Kranj