Kvalifikacije skupine “E”

Kvalifikacije za kadetinje so končane in v A-ligo sta se vrstili prvi dve ekipi.

  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Zgornja Gorenjska 16 8 0 16 0 max 400 203 1,970
2 Triglav Kranj 12 6 2 12 4 3,000 374 262 1,427
3 Mladi Jesenice 6 3 5 7 11 0,636 304 370 0,822
4 ŽOK Triglav Kranj II 6 3 5 7 13 0,538 343 415 0,827
5 Prochrom-Comp Bled 0 0 8 2 16 0,125 255 426 0,599

Kadetinje 5. krog skupine E

Mladi Jesenice : Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:01, 25:19)
Prochrom-Comp Bled : Zgornja Gorenjska 0:2 (07:25, 10:25)
Zgornja Gorenjska : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:14, 25:13)
ŽOK Triglav Kranj II : Mladi Jesenice 1:2 (25:23, 17:25, 10:15)

 

 

Prochrom-Comp Bled: Zgornja Gorenjska

Zgornja Gorenjska: ŽOK Triglav Kranj II

 

Kadetinje skupina “E” – 4.krog

Zgornja Gorenjska : Prochrom-Comp Bled  2:0  (25:14, 25:07)
Prochrom-Comp Bled : Triglav Kranj  0:2   (13:25, 13:25)
Triglav Kranj : Mladi Jesenice  2:0  (25:12, 25:11)
Mladi Jesenice : Zgornja Gorenjska  0:2   (09:25, 20:25)

 

 

Utrinki s turnirja

Zgornja Gorenjska: Prochrom-Comp Bled

 

Prochrom-Comp Bled: Triglav Kranj

Triglav Kranj: Mladi Jesenice

 

Mladi Jesenice: Zgornja Gorenjska

 

 

 

Ekipa kadetinj Prochrom-comp

Letošnja ekipa

 

  1. Manca  Bešter,
  2. Ela  Černe,
  3. Nadja  Dimitrijevska,
  4. Taja  Fister,
  5. Rebeka  Gumzej,
  6. Alja  Janc,
  7. Nika  Lavrič,
  8. Neli  Markelj,
  9. Neža  Mauka,
  10. Nuša  Mubi,
  11. Karin  Obreza,
  12. Analot  Pajk,
  13. Lea  Pintarič,
  14. Kaja  Podobnik,
  15. Klementina Prevec  Jonke,
  16. Maja  Rakanović,
  17. Eva  Rekar,
  18. Janja  Smole,
  19. Zoja  Stan.

Ekipa Prochrom-comp na drugem turnirju kadetinj skupine E – 22.10.2017

Rezultati turnirja

ŽOK Triglav Kranj II : Triglav Kranj 0:2 (07:25, 17:25)
Mladi Jesenice : Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:23, 25:19)
Prochrom-Comp Bled : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (22:25, 26:24, 05:15)
Triglav Kranj : Mladi Jesenice 2:0 (25:08, 25:13)

 

Žal je ekipa izgubila obe srečanji.

Ekipa Prochrom-comp je gostila prvi turnir kadetinj skupine E – 1.10.2017

Rezultati:

Prochrom-Comp Bled : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (25:22, 12:25, 11:15)
ŽOK Triglav Kranj II : Zgornja Gorenjska 0:2 (11:25, 07:25)
Zgornja Gorenjska : Triglav Kranj 2:0 (25:22, 25:20)
Triglav Kranj : Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:15, 25:14)

 

 

Utrinki s prvega letošnjega turnirja kadetinj na Bledu.