‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Triglav Kranj 8 4 0 8 0 max 200 118 1,695
2 DOORS Bled 6 3 1 6 3 2,000 188 163 1,153
3 Triglav Kranj 2 1 1 2 2 1,000 81 83 0,976
4 ATK Grosuplje 2 1 1 2 3 0,667 91 114 0,798
5 ŽOK Škofja Loka I 2 1 3 2 6 0,333 150 186 0,806
6 Žirovnica   0 4 2 8 0,250 180 226 0,796

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ – 2.krog

Žirovnica ŽOK Triglav Kranj 0:2 18:25, 09:25
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:0 25:18, 25:17
ŽOK Škofja Loka I Žirovnica 2:0 25:20, 25:16
ŽOK Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:15, 25:13

 

Žirovnica ŽOK Triglav Kranj 0:2 18:25, 09:25
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:0 25:18, 25:17
ŽOK Škofja Loka I Žirovnica 2:0 25:20, 25:16
ŽOK Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:15, 25:13

A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ 1.krog

DOORS Bled : Žirovnica 2:1 25:19, 20:25, 15:09
Žirovnica : ATK Grosuplje 1:2 25:23, 23:25, 16:18
DOORS Bled : ATK Grosuplje 2:0 14:25, 11:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:1 25:19, 20:25, 15:09
Žirovnica ATK Grosuplje 1:2 25:23, 23:25, 16:18
DOORS Bled : ATK Grosuplje 2:0 14:25, 11:25

 

Kadetinje skupina J – trenutni vrstni red

 

mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Triglav Kranj 14 7 1 15 3 5,000 313 165 1,897
2 DOORS Bled 14 7 1 15 3 5,000 303 175 1,731
3 Mladi Jesenice 8 4 4 8 8 1,000 304 353 0,861
4 ŽOK Triglav Kranj II 2 2 6 2 10 0,200 192 291 0,660
5 ŽOK Škofja Loka II   0 8 0 12 0,000 172 300 0,573

 

Kadetinje skupine J – 1.krog

ŽOK Triglav 2 DOORS Bled 0:2  
Škofja Loka 2 Triglav Kranj 0:2  
Triglav Kranj DOORS Bled 1:2  
ŽOK Triglav 2 Škofja Loka 2 0:2  

 

ŽOK Triglav 2 DOORS Bled 0:2  
Triglav Kranj DOORS Bled 1:2  

Kadetinje skupine J –4.krog

DOORS Bled Mladi Jesenice 2:0 (25:10, 25:13)
Mladi Jesenice ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:23, 25:22)
ŽOK Triglav Kranj II Triglav Kranj 0:2 (09:25, 13:25)
Triglav Kranj DOORS Bled 2:1 (23:25, 25:21, 15:07)

 

Triglav Kranj DOORS Bled 2:1 (23:25, 25:21, 15:07)

Kadetinje skupine J – 3.krog

Mladi Jesenice ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:18, 25:19)
ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (11:25, 07:25)
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:07)
ŽOK Triglav Kranj II Mladi Jesenice 0:2 (17:25, 21:25)

Utrinki s turnirja

ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (11:25, 07:25)

 

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:07)

Ekipa Doors Bled – kadetinje

  1. Jarkovič  Inja,
  2. Kovačevič  Nika,
  3. Urbanc  Nina,
  4. Klinar  Zala,
  5. Klinar  Iva,
  6. Humerca Šolar  Maja,
  7. Krašovec  Manca,
  8. Ramić  Isa,
  9. Ulčar  Lara,
  10. Jemec  Zala,
  11. Zalokar  Liza,
  12. Pintar  Vita,
  13. Pristavec  Lara,
  14. Mohorič  Bela,
  15. Poljanec  Anja,
  16. Poljanec  Urša,
  17. Jakopič  Julija,
  18. Ažman  Ajda.

 Trener Bojana KECOJEVIĆ