Kadetinje za 9.mesto

Vital Ljubljana DOORS Bled 2:0 25:18, 25:16
Formula Formis I Prevalje 2:0 27:25, 25:17
Vital Ljubljana Formula Formis I 2:1 22:25, 25:21, 15:09
DOORS Bled Prevalje 2:0 25:23, 25:20
Formula Formis I DOORS Bled 1:2 25:15, 14:25, 10:15

 

Vital Ljubljana DOORS Bled 2:0 25:18, 25:16
DOORS Bled Prevalje 2:0 25:23, 25:20
Formula Formis I DOORS Bled 1:2 25:15, 14:25, 10:15

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŽOK Triglav Kranj 12 6 0 12 0 max 300 168 1,786
2 Triglav Kranj 10 5 1 10 3 3,333 293 234 1,252
3 ŽOK Škofja Loka I 8 4 4 9 9 1,000 348 387 0,899
4 DOORS Bled 6 3 3 7 7 1,000 286 267 1,071
5 ATK Grosuplje 4 2 4 4 10 0,400 250 323 0,774
6 Žirovnica   0 8 3 16 0,188 324 422 0,768

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ -4.krog

ŽOK Škofja Loka I Triglav Kranj 1:2 14:25, 25:22, 03:15
Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:16, 25:23
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 1:2 24:26, 25:13, 10:15

‘A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ – 2.krog

Žirovnica ŽOK Triglav Kranj 0:2 18:25, 09:25
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:0 25:18, 25:17
ŽOK Škofja Loka I Žirovnica 2:0 25:20, 25:16
ŽOK Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:15, 25:13

 

Žirovnica ŽOK Triglav Kranj 0:2 18:25, 09:25
DOORS Bled ŽOK Škofja Loka I 2:0 25:18, 25:17
ŽOK Škofja Loka I Žirovnica 2:0 25:20, 25:16
ŽOK Triglav Kranj DOORS Bled 2:0 25:15, 25:13

A’ liga – kadetinje – ZAHOD ‘B’ 1.krog

DOORS Bled : Žirovnica 2:1 25:19, 20:25, 15:09
Žirovnica : ATK Grosuplje 1:2 25:23, 23:25, 16:18
DOORS Bled : ATK Grosuplje 2:0 14:25, 11:25

 

DOORS Bled Žirovnica 2:1 25:19, 20:25, 15:09
Žirovnica ATK Grosuplje 1:2 25:23, 23:25, 16:18
DOORS Bled : ATK Grosuplje 2:0 14:25, 11:25

 

Kadetinje skupina J – trenutni vrstni red

 

mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Triglav Kranj 14 7 1 15 3 5,000 313 165 1,897
2 DOORS Bled 14 7 1 15 3 5,000 303 175 1,731
3 Mladi Jesenice 8 4 4 8 8 1,000 304 353 0,861
4 ŽOK Triglav Kranj II 2 2 6 2 10 0,200 192 291 0,660
5 ŽOK Škofja Loka II   0 8 0 12 0,000 172 300 0,573

 

Kadetinje skupine J – 1.krog

ŽOK Triglav 2 DOORS Bled 0:2  
Škofja Loka 2 Triglav Kranj 0:2  
Triglav Kranj DOORS Bled 1:2  
ŽOK Triglav 2 Škofja Loka 2 0:2  

 

ŽOK Triglav 2 DOORS Bled 0:2  
Triglav Kranj DOORS Bled 1:2  

Kadetinje skupine J –4.krog

DOORS Bled Mladi Jesenice 2:0 (25:10, 25:13)
Mladi Jesenice ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:23, 25:22)
ŽOK Triglav Kranj II Triglav Kranj 0:2 (09:25, 13:25)
Triglav Kranj DOORS Bled 2:1 (23:25, 25:21, 15:07)

 

Triglav Kranj DOORS Bled 2:1 (23:25, 25:21, 15:07)

Kadetinje skupine J – 3.krog

Mladi Jesenice ŽOK Škofja Loka II 2:0 (25:18, 25:19)
ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (11:25, 07:25)
DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:07)
ŽOK Triglav Kranj II Mladi Jesenice 0:2 (17:25, 21:25)

Utrinki s turnirja

ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (11:25, 07:25)

 

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:07)

Kadetinje skupine J – 2.krog

ŽOK Škofja Loka II Triglav Kranj 0:2 (04:25, 17:25)
Triglav Kranj Mladi Jesenice 2:0 (25:16, 25:14)
Mladi Jesenice DOORS Bled 0:2 (14:25, 17:25)
ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (12:25, 10:25)

Utrinki s turnirja

Mladi Jesenice DOORS Bled 0:2 (14:25, 17:25)

 

ŽOK Škofja Loka II DOORS Bled 0:2 (12:25, 10:25)