web analytics

3DOL Okna Nagode Logatec : Bled

Okna Nagode Logatec Bled 0:3 11:25,6:25,7:25

 

MALA odbojka Prochrom , 4. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

Prochrom Comp Bled Mladi Jesenice I 0:2 (13:25, 13:25) Mladi Jesenice I Vital Ljubljana I 2:0 (26:24, 25:13) Vital Ljubljana I OD Krim Ljubljana I 2:0 (25:10, 25:11) OD Krim Ljubljana I Prochrom Comp Bled 1:2 (25:27, 25:20, 20:25)

 

. . . → Preberi več: MALA odbojka Prochrom , 4. krog skupina “J” kvalifikacije za A ligo

MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 Vital Ljubljana I 13 6 2 13 4 3,250 400 261 1,533 2 Mladi Jesenice I 12 6 0 12 1 12,000 320 204 1,569 3 OD Krim Ljubljana I 5 2 4 5 10 . . . → Preberi več: MALA odbojka Prochrom , 2. krog skupina “J” – trenutni vrstni red

MALA odbojka DOORS, skupina “L” kvalifikacije za A ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 ZOK Triglav Kranj I 16 8 0 16 0 max 400 134 2,985 2 Ankaran II 14 6 4 14 11 1,273 546 417 1,309 3 DOORS Bled 14 6 4 14 12 1,167 429 . . . → Preberi več: MALA odbojka DOORS, skupina “L” kvalifikacije za A ligo – trenutni vrstni red

MALA odbojka DOORS, 5. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled Vital Ljubljana III 2:1 25:22, 21:25, 25:10 Vital Ljubljana III Logatec 2:0 25:09, 25:03 Logatec DOORS Bled 0:2 11:25, 15:25

3DOL Bled : OD Krim III

Bled : OD Krim III 3:0 25:20,25:14,25:18

Starejše deklice Prochrom– skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 VOLLEYBALLjubljana 2 10 5 1 11 5 2,200 341 286 1,192 2 ZOK Triglav Kranj II 6 3 3 7 7 1,000 293 284 1,032 3 Prochrom Comp Bled 2 1 5 4 10 0,400 . . . → Preberi več: Starejše deklice Prochrom– skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – trenutni vrstni red

Starejše deklice – skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – 3.krog

Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II 0:2 (21:25, 13:25) ŽOK Triglav Kranj II VOLLEYBALLjubljana 2 2:1 (25:23, 15:25, 15:07) VOLLEYBALLjubljana 2 Prochrom Comp Bled 2:1 (25:09, 20:25, 15:04)

 

Prochrom Comp Bled ŽOK Triglav Kranj II . . . → Preberi več: Starejše deklice – skupina F – kvalifikacije za 2.ligo – 3.krog

Starejše deklice skupina “L”– kvalifikacije – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 Lubnik Škofja Loka 10 5 1 11 2 5,500 305 199 1,533 2 DOORS Bled 8 4 2 8 5 1,600 288 209 1,378 3 Žirovnica   0 6 0 12 0,000 115 300 0,383 . . . → Preberi več: Starejše deklice skupina “L”– kvalifikacije – trenutni vrstni red

Deklice DOORS skupina “L”– kvalifikacije – 3. krog

Lubnik Škofja Loka DOORS Bled 2:0 (25:15, 25:23) DOORS Bled Žirovnica 2:0 (25:03, 25:09) Žirovnica Lubnik Škofja Loka 0:2 (06:25, 20:25)