web analytics

3 DOL Bled : Mladi Jesenice

Bled Mladi Jesenice 3:0 25:19,25:9,25:8

 

MALA odbojka DOORS, 2. krog skupina “L” kvalifikacije za A ligo

DOORS Bled Vital Ljubljana III 2:1   DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj I 0:2  

Ekipa Starejših deklic Prochrom-Comp

Trener Matjaž Silič

Starejše deklice Prochrom Comp 

Bagi Eva Berce Ela Bevc Minea Debeljak Maša Franko Maya Horvat Eva Horvat Maja Kočan Teja Koprivc Nastja Koželj Tinkara Kranjec Eva Okanovič Asja Pogačnik Neja Praprotnik Lara Prevec Jonke Klementina Rejc Pia Rep Melanija Setnikar Elena  Sukobljevič Adriana Varek Leja Vogelnik Lejla Zorko Meta Zupan Tia Šubic . . . → Preberi več: Ekipa Starejših deklic Prochrom-Comp

ekipa Mala Doors

Trener Jovana Janjić

 

Mala Doors

 

Ekipa Prochrom-Comp Mala

Trener Aleš Kegljevič

Mala odbojka Prochrom-comp

Adam Taja Avsenek Maja Cenček Kaja Teja Grilc Gumzej Taja Kariž Manca Kolman Ema Lakner Lucija Pirc neja Šimnic Meta Voga Zoe Begeš Iris Nena  Vesna Gašperšič Enja Cvetko Vodopivec Vogelnik Lejla Prevec Jonke Klementina Kočan Teja

 

. . . → Preberi več: Ekipa Prochrom-Comp Mala

Mladinke – območno

DOORS Bled ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:08, 25:06) ATK Grosuplje VOLLEYBALLjubljana 2 2:0 (25:08, 25:10) DOORS Bled ATK Grosuplje 2:0 (25:22, 25:22) ŽOK Triglav Kranj II VOLLEYBALLjubljana 2 2:0 (25:10, 25:08) ATK Grosuplje ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:16, 26:24)

 

Doors Bled: ŽOK Kranj 2

Atk Grosuplje : Volleyball Ljubljana

Bled: ATK . . . → Preberi več: Mladinke – območno

3 DOL Bled GEN-I Volley II

Bled GEN-I Volley II 3:0 25:7,25:18,25:6

Deklice skupina “L”– kvalifikacije – 1. krog

DOORS Bled Žirovnica 2:0   Žirovnica Lubnik Škofja Loka 0:2   Lubnik Škofja Loka DOORS Bled 1:2  

 

Doors Bled : Žirovnica

Žirovnica : Lubnik Škofja Loka

Lubnik Škofja Loka : Doors Bled

. . . → Preberi več: Deklice skupina “L”– kvalifikacije – 1. krog

Ekipa Kadetinj 2019/2020

Trenerka: Jovana Janjić

Manca Krašovec Zala Jemec Klavdija Sodja Taja Fister Lara Ulčar Ela Černe Iva Klinar Janja Bogataj Liza Zalokar Vita Pintar Bela Mohorič Anja Poljanec Neja Hanžić Nuša Jan Maja Humerca Šolar Lara Pristavec Tinkara Žlindra (2006) Urša Mojca Begeš . . . → Preberi več: Ekipa Kadetinj 2019/2020

Kadetinje skupina J – kvalifikacije za 1.ligo 1. krog

Žirovnica DOORS Bled 0:2 (18:25, 18:25) DOORS Bled TPV Volley NM 1:2 (25:21, 15:25, 12:15) TPV Volley NM Žirovnica 2:1 (25:17, 27:29, 15:09)