web analytics

Kadetinje skupina J – trenutni vrstni red

 

mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 Triglav Kranj 14 7 1 15 3 5,000 313 165 1,897 2 DOORS Bled 14 7 1 15 3 5,000 303 175 1,731 3 Mladi Jesenice 8 4 4 8 8 1,000 304 353 0,861 4 ŽOK Triglav Kranj II 2 2 . . . → Preberi več: Kadetinje skupina J – trenutni vrstni red

Kadetinje skupine J – 1.krog

ŽOK Triglav 2 DOORS Bled 0:2   Škofja Loka 2 Triglav Kranj 0:2   Triglav Kranj DOORS Bled 1:2   ŽOK Triglav 2 Škofja Loka 2 0:2  

 

ŽOK Triglav 2 DOORS Bled 0:2   Triglav Kranj DOORS Bled 1:2   1 2 ► . . . → Preberi več: Kadetinje skupine J – 1.krog

OK Bled na tekmi ACH Volley

Obiskali smo tekmo ACH Volley : Zenit St.Petersburg in spremljali napeto tekmo. 

ACH Volley Ljubljana : Zenit Sankt Peterburg 2:3 -19, -21, 19, 21, -14

Več o tekmi si lahko preberete na straneh ACH Volley.

1 2 ► . . . → Preberi več: OK Bled na tekmi ACH Volley

Starejše deklice – kvalifikacije A liga – trenutni vrstni red

ekipa DOORS

    Tekme Seti Točke v setih mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 DOORS Bled 20 10 0 20 0 max 502 231 2,173 2 Galeb grup Robotina 16 8 2 16 6 2,667 487 395 1,233 3 VC Portorož 6 3 5 8 10 0,800 354 . . . → Preberi več: Starejše deklice – kvalifikacije A liga – trenutni vrstni red

5. krog kvalifikacij za A ligo – Starejše deklice skupina G

VC Portorož GEN-I Volley 1:2 25:23, 19:25, 14:16 GEN-I Volley DOORS Bled 0:2 11:25, 14:25 DOORS Bled VC Portorož 2:0 25:08, 25:18

3DOL Bled : ŽOK Triglav Kranj II

Bled ŽOK Triglav Kranj II 1:3 (25:22,24:26,19:25,20:25)

 

Mala deklice – Gorenjska ‘A’ – trenutni vrstni red

    Tekme Seti Točke v setih mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 ŽOK Triglav I 8 4 0 8 0 max 200 111 1,802 2 Triglav Kranj I 8 4 0 8 2 4,000 237 179 1,324 3 Mladi Jesenice 5 2 2 5 4 1,250 204 . . . → Preberi več: Mala deklice – Gorenjska ‘A’ – trenutni vrstni red

Mala 4. krog Gorenjska – ‘B’

DOORS Bled ŽOK Triglav II 2:1 (25:07, 15:25, 25:14) ŽOK Triglav II ŽOK Škofja Loka I 0:2 (11:25, 15:25) ŽOK Škofja Loka I Triglav Kranj II 2:0 (25:05, 25:00) Triglav Kranj II DOORS Bled 0:2 (01:25, 19:25)

 

 

. . . → Preberi več: Mala 4. krog Gorenjska – ‘B’

3DOL Bled : Luka Koper Mlade

Bled Luka Koper mlade 3:0 (25:20,25:10,25:9)

 

3DOL Bled : Mladi Jesenice

Bled Mladi Jesenice 3:0 (25:9,25:7,25:14)