web analytics

Kvalifikacije skupine “E”

Kvalifikacije za kadetinje so končane in v A-ligo sta se vrstili prvi dve ekipi.

  Tekme Seti Točke v setih poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 Zgornja Gorenjska 16 8 0 16 0 max 400 203 1,970 2 Triglav Kranj 12 6 2 12 4 3,000 374 262 1,427 . . . → Preberi več: Kvalifikacije skupine “E”

Kadetinje 5. krog skupine E

Mladi Jesenice : Prochrom-Comp Bled 2:0 (25:01, 25:19) Prochrom-Comp Bled : Zgornja Gorenjska 0:2 (07:25, 10:25) Zgornja Gorenjska : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:14, 25:13) ŽOK Triglav Kranj II : Mladi Jesenice 1:2 (25:23, 17:25, 10:15)

 

 

Prochrom-Comp Bled: Zgornja Gorenjska

[Pokaži slideshow]

Zgornja Gorenjska: ŽOK Triglav Kranj II

[Pokaži slideshow] . . . → Preberi več: Kadetinje 5. krog skupine E

Krim Pirnar : Bled Jesenice (0:3)

Krim PIRNAR doors II : Bled-Jesenice 0:3 (19:25,17:25,19:25)

 

[Pokaži slideshow]

 

 

. . . → Preberi več: Krim Pirnar : Bled Jesenice (0:3)

Vrstni red skupine K

  Tekme Seti Točke v setih poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 DOORS Bled 16 8 0 16 0 max 400 193 2,073 2 Olimp Ljubljana 10 5 3 11 6 1,833 377 278 1,356 3 ŽOK Triglav Kranj I 10 5 3 10 7 1,429 346 272 . . . → Preberi več: Vrstni red skupine K

Vrstni red skupine J

  Tekme Seti Točke v setih poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik 1 ŽOK Škofja Loka 14 7 1 15 2 7,500 413 246 1,679 2 Mladi Jesenice 10 5 3 11 8 1,375 401 365 1,099 3 Prochrom-Comp Bled 8 4 4 10 9 1,111 374 373 1,003 . . . → Preberi več: Vrstni red skupine J

5. krog skupine K

 

Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav KranjIII 2:0 (25:10, 25:02) ŽOK Triglav KranjIII : DOORS Bled 0:2 (08:25, 10:25) DOORS Bled : Žirovnica 2:0 (25:04, 25:06) Žirovnica : Olimp Ljubljana 0:2 (15:25, 17:25)

 

Ekipa Doors je zmagala obe tekmi in kvalifikacije zaključila z maksimalnim izkupičkom točk.

 

Turnir:

Doors: Triglav Kranj III

[Pokaži slideshow] . . . → Preberi več: 5. krog skupine K

Bled-Jesenice : Luka Koper Mlade (2:3)

Bled-Jesenice : Luka Koper mlade 2:3  

 

 

 

Utrinki s tekme

[Pokaži slideshow] . . . → Preberi več: Bled-Jesenice : Luka Koper Mlade (2:3)

Kadetinje skupina “E” – 4.krog

Zgornja Gorenjska : Prochrom-Comp Bled  2:0  (25:14, 25:07) Prochrom-Comp Bled : Triglav Kranj  0:2   (13:25, 13:25) Triglav Kranj : Mladi Jesenice  2:0  (25:12, 25:11) Mladi Jesenice : Zgornja Gorenjska  0:2   (09:25, 20:25)

 

 

Utrinki s turnirja

Zgornja Gorenjska: Prochrom-Comp Bled

[Pokaži slideshow]

 

Prochrom-Comp Bled: Triglav Kranj

[Pokaži slideshow]

Triglav Kranj: . . . → Preberi več: Kadetinje skupina “E” – 4.krog

Olimp Ljubljana : Bled-Jesenice (3:0)

Olimp Ljubljana : Bled-Jesenice 3:0 (25:15,25:11,25:18)

 

 

Utrinki s tekme:

[Pokaži slideshow]