web analytics

Bled-Jesenice : Luka Koper II (3:0)

Bled-Jesenice : Luka Koper II 3:0 (25:23,28:26,25:13)

Srečanje je bilo napeto v obeh prvih nizih, kjer so gostiteljice šele v končnici uspele streti odpor gostij. Zaznamovala sta jih predvsem lastne napake obeh ekip, pri čemer so več sreče imele gostiteljice. Tekma je bila odločena na začetku tretjega niza, ko so gostiteljice povedle . . . → Preberi več: Bled-Jesenice : Luka Koper II (3:0)

Ekipa Prochrom – Comp Bled – MALA ODBOJKA

          Urša  Mojca  Bregeš, Zala  Bizjak, Maša  Debeljak, Tia  Erčulj, Mata  Ilc, Eva  Kranjec, Lana  Lajić, Eva  Leščanec, Asja   Okanović, Klementina  Prevec  Jonke, Pia  Rejc, Elena  Setnikar, Lejla  Vogelnik.

Ekipa Doors – MALA ODBOJKA

Liza  Zalokar, Lara  Pristavec, Vita  Pintar, Bela  Mohorič, Julija  Jakopič, Anja  Poljanec, Urša  Poljanec, Dana  Jarkovič, Nika  Janjuševič, Suzi  Grilc, Ažman  Ajda, Ažman  Zala, Tinkara  Mojca  Žlindra, Neva  Božjak, Lana  Kuhar, Daša  Maurer, Tereza  Stubelj.

 

 

 

. . . → Preberi več: Ekipa Doors – MALA ODBOJKA

EKIPA 3.DOL BLED – JESENICE

Ana  Humerca  Šolar, Maja  Humerca  Šolar, Inja  Jarkovič, Zala  Krašovec,  Manca  Krašovec, Eva  Oštir, Nika  Kovačevič, Nina  Urbanc, Alja  Vukalić, Enna  Vukalić, Liza  Zalokar, Lara  Pristavec, Vita  Pintar, Bela  Mohorič, Lara  Ulčar, Iva  Klinar, Zala  Jemec, Nika  Ulčar, Zala  Klinar, Emilija  Vernikovska.

Ekipa Doors – starejše deklice

Zala  Krašovec, Manca  Krašovec, Maja   Humerca  Šolar, Eva  Oštir, Lara Ulčar, Iva  Klinar, Zala  Jemec, Liza  Zalokar, Lara  Pristavec, Isa  Ramić, Vita  Pintar, Bela  Mohorič, Emilija  Vernikovska, Petra  Ferjan, Nika  Ulčar, Katarina  Gradnik, Katarina  Arko, Julija  Jakopič, Anja  Poljanec

 

 

. . . → Preberi več: Ekipa Doors – starejše deklice

Ekipa Prochrom – Comp – starejše deklice

 

Urša  Mojca  Begeš, Ela Černe, Klara  Dermonta, Nadja  Dimitrijevska, Taja  Fister, Manca Gračner, Jerca Humar, Neli  Markelj, Neža  Mauko, Nuša  Mubi, Analot  Pajk, Laura Prevec Jonke, Klavdija  Sodja, Zoja  Stan, Katja  Vesel.

 

Ekipa kadetinj Zgornja Gorenjska

Ema  Burja, Hana  Langus, Anja  Zorman, Tara  Friškovec, Isa  Ramić, Zala  Krašovec, Manca  Krašovec, Maja Humerca  Šolar, Eva Oštir, Inja  Jarkovič, Nika Kovačevič, Nina  Urbanc, Alja  Vukalić, Enna  Vukalić, Liza  Zalokar, Lara  Pristavec, Vita  Pintar, Emilija  Vernikovska, Lara  Ulčar, Iva  Klinar.

Ekipa kadetinj Prochrom-comp

Letošnja ekipa

 

Manca  Bešter, Ela  Černe, Nadja  Dimitrijevska, Taja  Fister, Rebeka  Gumzej, Alja  Janc, Nika  Lavrič, Neli  Markelj, Neža  Mauka, Nuša  Mubi, Karin  Obreza, Analot  Pajk, Lea  Pintarič, Kaja  Podobnik, Klementina Prevec  Jonke, Maja  Rakanović, Eva  Rekar, Janja  Smole, Zoja  Stan. . . . → Preberi več: Ekipa kadetinj Prochrom-comp

4. krog skupine K

Žirovnica : Olimp Ljubljana 0:2 (10:25, 10:25) DOORS Bled : ŽOK Triglav Kranj I 2:0 (25:13, 25:13) ŽOK Triglav Kranj I : Žirovnica 2:0 (25:14, 25:05) Olimp Ljubljana : DOORS Bled 0:2 (15:25, 16:25)

V nedeljo 19.11. se je v ŠD Pod stolom v Žirovnici odigral 4. krog kvalifikacij. Naša ekipa je zmagala obe . . . → Preberi več: 4. krog skupine K

3. krog kadetinj skupine E

Triglav Kranj : Zgornja Gorenjska 0:2 (18:25, 14:25) Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj II 1:2 (25:16, 15:25, 11:15) ŽOK Triglav Kranj II : Triglav Kranj 0:2 (21:25, 19:25) Zgornja Gorenjska : Mladi Jesenice 2:0 (25:08, 25:09)

Triglav Kranj: Zgornja Gorenjska

[Pokaži slideshow]

 

ŽOK Triglav Kranj: Mladi Jesenice

[Pokaži slideshow]

Zgornja Gorenjska : . . . → Preberi več: 3. krog kadetinj skupine E